Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Imádok megfigyelni másokat! 😏...

Imádok megfigyelni másokat! 😏 Miért van az, hogy jobban érdekel mások élete, mint a sajátomé?

Figyelt kérdés
Az ablakból mindig az utcán elhaladó embereket figyelem. Alapból szinte sose megyek el otthonról, barátom meg aztán pláne nincs. Facebook-on is állandóan mások életét nézeget, meg kinek milyen barátnője van, hol nyaral meg mit csinál. Van egy lány, akinek rendszeresen megnézem az adatlapját pedig csak látásból ismerem. Viszont az utcán/emberek között már nincs akkora bátorságom másokat stírölni, mint az ablakból. Legszívesebben elhelyeznék mindenkinek az autójában/házában egy poloskát és azokat hallgatnám egy adóvevőn a számítógépemen ide-oda kapcsolgatva egész nap. Nagyon érdekes lenne a sok infó. Eközben viszont 25 elmúltam még mindig húzom a tanulmányaimat, nem dolgozom és semmi értelmes dolog nincs az életemben. Ha szüleim nem lennének, már éhen haltam volna, tehát életképtelen vagyok. Lehet pont emiatt vágyom egy vezérfonalra, egy mecénásra egy tanácsadóra, aki segítene kimászni ebből a vegetatív állapotból. Mit gondoltok a helyzetemről és rólam?

2019. aug. 5. 20:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Baromi felesleges és unalmas dolog, amivel fecsérled az életed.
2020. szept. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!