Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem irritálnak ezek a...

Csak engem irritálnak ezek a szituációk?

Figyelt kérdés

Hogy ha MINDENRE rákérdeznek otthon. Legyen szó arról, hogy az ember a párjával él vagy a szüleivel, rokonaival.


De tényleg, szinte mindenre.


Megyek a gyógyszeres fiókhoz, kiveszek egy vitamint, máris jön a kérdés:

- Mit keresel a gyógyszerek között?

- Vitamint.

- De miért? Minek az?

- o.O


Megyek ki a konyhába bármiért igazából, már hallom, hogy jönnek utánam.

- Mit csinálsz? De hogyhogy? Miért?


Vagy felkapcsolom a lámpát.

- Hogyhogy felkapcsoltad? Nem volt jó úgy? De miért kapcsoltad fel?


Vagy felhívnak hétköznap, napközben.

- Mit csinálsz?

:D :D Vajon mit? Dolgozom...


Bemegyek a fürdőbe.

- Miért vagy bent olyan sokáig? Mit csinálsz? De mit csináltál? Mondd már el.


Lehet nekem alacsony az ingerküszöböm, és egyszer-egyszer elmennek ezek, de a napi 10-20 már egészen az idegeimen táncol. Ha már ingerültebb vagyok, akkor persze bunkó vagyok.


Mást nem zavarnak ilyenek? Vannak egyáltalán ilyen helyzeteket nálatok?


2019. aug. 6. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Anyámmal élek, ő nem nagyon viselkedik így. Néha van, hogy ő is rákérdez hülyeségekre, attól függően akadok ki, hogy mire, és hogy rátartozik-e. Ha semmi különös, válaszolok normálisan. Ha nem akarom elmondani, és ezt mondom neki is, akkor tovább kérdezősködik, az mondjuk idegesítő.
2019. aug. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Anyukám ilyen, apummal együtt kiborulunk tőle. :D
2019. aug. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám mindig a kajálással van úgy oda.

Ettem-e, mit ettem, eleget ettem-e, ebédeltem-e, mit fogok vacsorázni, megettem-e mindent.

Mióta csak félig-meddig lakok otthon, azóta csak rosszabb lett.

Nem tudja megérteni, hogy igen, ha éhes vagyok, eszek, annyit, amennyi jól esik, és ha vagyok olyan hülye, hogy éhen maradjak, akkor így jártam.

Máson nem nagyon szoktam kiakadni.

2019. aug. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a paranoiásokra jellemző, akik annyira biztonsági játékosok h mindenről de tényleg mindenről tudniuk kell h a kezükben tartsák az irányitást és nehogy baj történjen, a szó negativ értelmében.

Mindig a bajon jár az eszük, h nehogy vmi történjen. Rugalmatlanok, tehetetlenek. Tipikusan azok ha hozzászólsz az utcán lefagy és begörcsöl mint azok a kis kecskék akik ha megijednek eldobják magukat kimeredve.

2019. aug. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim is ezt csinálják. Anyámnak is ez a mániája, hogy mindenre rákérdez, de főleg kajával kapcsolatban. Amikor megyek valahova, mindig kikérdez, hogy eszek-e előtte, nehogy éhesen menjek el, meg ott, ahova megyek, fogunk-e enni valamit, van-e nálam elég pénz, hogy valami kaját is tudjak venni...Amikor suliba jártam, képes volt azért felhívni a munkahelyéről, hogy megkérdezze, ebédeltem-e már, meg hogy elmondja, hogy ott van a kaja a hűtőben, mintha magamtól nem találnám meg...
2019. aug. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!