Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem irritálnak a nyár...

Titeket nem irritálnak a nyár imádó emberek?

Figyelt kérdés

Eddig úgy tapasztaltam hogy, azok akik imádják a nyarat, azok végtelenül felszínesek, primitívek, 2 bites gondolkozásúak, semmit se tudnak a világról csak a bulizás és a pezsgés a lételemük, egyfajta rituálénak élik meg a nyarat. Rühellem az ilyen embereket. Egy értelmes mondatot nem tudtam velük beszélgetni.

Nem értem mit lehet szeretni a nyárba egyik pillanatban dög meleg van a másik pillanatban szakad az eső és villámlik. Mivel kertes házban élek a közeli villám miatt áramtalanítani a házat, az egyik haverom porul járt, hiába volt kikapcsolva a tvje, számítógépe, ps4-e mind elvitte a villám, mivel a vezetékbe csapott bele. A nagyon meleget és a szélsőséges időjárás változást, hogy lehet ennyire szeretni? Amikor 30 fok felett van már a közérzetem is rosszabb. Csak akkor szerettem a nyarat mikor iskolás voltam utána már csak egy nyűg nekem.


2018. júl. 5. 15:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
én imádom, kertes házban élek, lubickolok a medencébe, este nem kell kabátot venni, reggel nem kell megfagyni, sokáig van világos, hát ki nem szereti a nyarat? lehet strandolni kirándulni, nincs iskola, meló is lazább!
2018. júl. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Én se vagyok oda a kánikuláért, azt szeretem, ha kb 23-25 van, napsütés és fúj a szél. Rosszul vagyok, amikor levegőt se lehet venni, olyan fülledt az idő. Aztán persze fáj a fejem, mert jön a lehűlés, ami tart 2-3 napig, utána megint hőség. Én csak emiatt utálom, az nem igazán érdekel, hogy sokan a bulik miatt szeretik, én minden évszakban otthon vagyok általában, nem szeretek kimozdulni.
2018. júl. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Ne haragudj, de ennyi erővel te meg előítéletes, unalmas, begyöpösödött és beképzelt vagy. Sértegethetjük még egymást, de nincs értelme. Te nem szereted a nyarat? Fa.sza, akkor ne szeresd, de ne sértegess másokat, mert szeretik.
2018. júl. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem TE vagy a felszínes, kétbites gondolkozású, és még hirdeted is büszkén... :D


Kellemetlen.


Imádom a nyarat, mert:

- meleg van

- este sokáig ücsöröghetünk a teraszon-kertben

- kiránduáshoz elég póló-sort (szoknya), és ha elázunk, sincsen baj

- gyorsan száradnak a ruhák, mi magunk

- szeretkezühetünk a csillagok alatt anélkül, hogy szétfagynánk...

2018. júl. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
38%
Én se szeretem. Kánikula, szúnyogok, darazsak (eddig 3 csípett meg), csalán, fűkaszálás állandóan stb. Csak a lányok lengén öltözve, az ér valamit. A fesztigyálozó gyíkarcokat se bírom semmikor se, de amikor mondják, hogy "itt igazán önmagam lebetek", na akkor ölnék. Én az év minden napján az vagyok. Tavasz meg ősz, az igen.
2018. júl. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%
Nem szeretem a nyarat... Meleg van, izzadok mint a ló, gyorsabban zsírosodik a hajam és a bőröm is szuper érzékeny, nem tesz neki jót a napsütés. Állandóan szőrteleníteni kell, ami szintén nem jó a bőrömnek és még macerás is. Valamint minden tele van ilyen repkedő vackokkal, csomó bogár és rovar van, amiktől undorodom és félek, illetve összecsipkednek és ettől még csúnyább lesz a bőröm, fáj és viszket is. A szúnyogokra, méhekre még allergiás is vagyok. Tényleg ki nem állhatom a nyarat, de ettől még nem irritál, ha valaki szereti és tudja élvezni.
2018. júl. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%

:D


Micsoda emberek járnak ide... szerintem is egyébként te vagy a 2 bites :D

Én szeretem a nyarat, pedig nem vagyok sem bulizós, sem pezsgő fajta. De nyáron jókat lehet kirándulni, egészen későig világos van és kellemes meleg (csak a szúnyogok...), lehet úszkálni, fürödni a vizekben, én pedig kifejezetten jól érzem magam 35°C-ban, tűző napsütésben.

2018. júl. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
introvertált vagyok és a nyár a kedvenc hónapom
2018. júl. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
71%

Nyár:

30 fok árnyékban, agresszív vadbarom autósok, rötöntöntörön-rötöpem-túráztató robogós vagánymajmok a lakótelepeken, sonkakonzerv méretű szúnyogok és egyéb rovarok, valamint gyerekek hirtelen megszaporodása, vonatkocsik beszart légkondival, BKV buszok szintén beszart légkondival, gyilkos napsugarak, amitől 10 perc alatt leégek, szökőkutakban meztelenül fürdőző cigánycsaládok meseszép látványa, parlagfű és egyéb rothadt gazok általi allergének aktivizálódása.


Köszönöm, elég volt, most már jöhet a tél.

2018. júl. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem túlzottan szeretem a nyarat én sem, de nem az alapján ítélek meg valakit, milyen klímát (!) szeret. Nekem is állandóan fáj a fejem, a csontjaim, mindenem, allergiás vagyok a darazsakra, méhekre, szúnyogokra, és balszerencsémre elég sok van belőle a környékünkön. Tűző napsütés, amit a bőröm nem visel el, nagyon hamar leégek, ha többet kell tartózkodnom a napon, simán hólyagosra ég a bőröm, és utána sem leszek barnább, csak fáj jó pár hétig. Undorító bogarak, elviselhetetlen hőség, nagyon szeszélyes időjárás, számomra borzasztó, DE szerencsére élnek rajtam kívül más emberek is, akiknek más ízlésük van, és kihasználják a nyár adta lehetőségeket, ahogy kell. :) Egyedüli pozitívumként a nyári szünetet tudnám kiemelni, mint gimnazista, de ennyivel ki is fújt. :D
2018. júl. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!