Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen érzés tudni magadról...

Milyen érzés tudni magadról hogy szép/vonzó vagy?

Figyelt kérdés
jár elonyokkel a mindennapokban? van e egyáltalán valamilyen hátránya?
2019. aug. 6. 23:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
49%

Nem sokra megyek vele, sőt, sok mindenben akadályoz. Sok bók, figyelmesség jól eső érzés, de semmi több. Inkább átok.

22N

2019. aug. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
Miért lenne átok?
2019. aug. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%

Büszkeség, önbizalom, bátorság.

Ezek az érzések kötődnek hozzá számomra.

2019. aug. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%
Nekem pedig pont ezek ellenkezői. Alig tudok bízni valakiben (férfiakban). Frusztráló, hogy nem engem látnak meg, hanem a külsőmet.
2019. aug. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
65%
Jó is és néha rossz is.
2019. aug. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
42%

Valaki itt írta, hogy csak a külső értékeit veszik figyelembe. Hááát, nem tudom, én is először azt nézem meg egy nőn hogy hogyan néz ki, de ahogy nem tetszik valami a bőre alatt, húzok is, mert valószínűleg akármi is lenne közöttünk, nem igazán tartana sokáig, annak meg sok értelme nincs.

Bizonyos előnyökkel ugyan jár, de talán hátrányai is vannak.

Én pl nem tartom magamnak hű de szépnek, viszont amióta többet foglalkozom magammal, észrevettem hogy több lánynak vagyok szimpatikus. Meg amúgy ember függő is hogy kinek mi a szép, nekem pl palvin barbi egyáltalán nem jön be, valami nem tetszik a fején, viszont nagyon aranyos személyisége van (már amit a médián keresztül látni lehet)

2019. aug. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%
1. "Mindenki folyton dicséri a külsőm és kedvesek hozzám, brühühü"
2019. aug. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
41%
Annak a csajnak üzennék, aki bizalmatlankodik... Én például le sem állnék veled, mert ugyanúgy bizalmatlanságot érzek egy szép nővel szemben, mindig azt hiszem, hogy csak hülyíteni akar - ez így is van, ne is tagadja senki, haha -, egy ujjára szász faszit megkaphat. És ezt ki is használja az, aki szépnek született...
2019. aug. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%
Szász, az... Akarom mondani, száz. :D De az is igaz, hogy a nemzetiségekből is bőven válogathat egy gyönyörű nő. :P (Mondjuk olyan hülyeség ez az egész "szép-átlagos-csúnya" triász, nálam csak "hm, azannya!" meg az "ehbammeg" kategóriák léteznek. :P)
2019. aug. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
58%
Ha valaki szep tobb elonnyel jar mint gondolnad. Eleve nyitott a kapu a felso vilagba, ha hozza meg gogyi is tarsul! Ha ronda vagy, a gogyidnak kell nagyon a toppon lennie, ha akarsz lenni valaki.
2019. aug. 7. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!