Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen érzés tudni magadról...

Milyen érzés tudni magadról hogy szép/vonzó vagy?

Figyelt kérdés
jár elonyokkel a mindennapokban? van e egyáltalán valamilyen hátránya?
2019. aug. 6. 23:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Kiegeszites: sok bok es dicseretet kapsz, altalaban a nagy atlag kedvesebb lesz veled. A pasik ugy koszonnek mintha “ismernenek” es lathatoan tetszik amit latnak. Ez onbizakmat ad es neha kinos is. Nem mindig a kulsosegeiben sziporkazik az ember. Ha olyan lelek talal meg, akkor kifejezetten kellemetlen.

De mint irta fentebb valaki, vannak akik eloiteletesek a szepekkel szemben. De ez 3 masodpercig tart mert ha egy szep ember kedves az nem egy ev mire kiderul. Ami azt vonzza magaval hogy az eloiteletes jb felig beled habarodik es aztan utalni kezd ne adj isten ha felreerti kedvesseged... ;)

2019. aug. 7. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy mennyire különbözőek az emberek és mindenkinek mást jelent, ha van egy jó tulajdonsága. Valakinek áldás, valakinek átok. Mindkettőt megértem és közben mégis furcsa, hogy ennyire ellentétesen élik meg az emberek ugyan azt.
2019. aug. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Mert a világ duális. Minden szempontból. Ha ezt elkezded figyelni, rájössz mennyire az.

Az éremnek két oldala van.


Csak minek ezek a bölcseletek és elődeink tudása, ha figyelembe sem vesszük és magunk akarunk újra és újra rácsodálkozni a világra. :)

2019. aug. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
71%
Egyet értek az előttem szólókkal. A szép lányokkal mindenki kedvesebb. Hátránynak számít viszont hogy még ha akarnál is egy fiú barátot akkor se fog összejönni mert 100% hogy beléd szeret.
2019. aug. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
#14 Khm. Igazán nem akartam bedobni ezt a kártyát, de úgy látom, kénytelen vagyok megtenni. NINCS fiú-lány barátság! Ez egyedül csak akkor működhet, ha a srác meleg vagy a csaj leszbikus. Aki mást mond, az hazudik.
2019. aug. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
84%
#15: Nekem és a feleségemnek sok közös barátunk van. Fiú-lány barátság talán nem létezik a TE nézetedben. De mi már Férfi és Nő szintet elértük. Nekünk létezik nemeken túl mutató barátság. Ez mondjuk korral és érzelmi érettséggel is járhat.
2019. aug. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
83%

Megjöttek a homofóbok :) Isten hozott titeket! Ördög visz el!

#HatersGonnaHate

2019. aug. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
#17 Kedves Valaki! Ebben SEMMI homofóbia sem volt, szimplán csak egy egyszerű megállapítást tettem, hogy a saját nemükhöz vonzódó egyének képesek IGAZI barátságot kialakítani az ellenkező nemmel. Sajnálom, ha ez gyűlölködésnek jött le, nem annak szántam, de a mai pc világban az emberek valamiért nagyon könnyen triggerelődnek, ez viszont zavar.
2019. aug. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%

Egyébként nagyon jó érzés tud lenni, felszabadultabbá, magabiztosabbá, elégedettebbé tesz. Viszont frusztrációt is tud okozni. “Mindenki megnéz” és lehet, hogy éppen irigykedve/gonoszan/lenézően teszik ezt és egy kedves, nem éppen önelégült embernek elég nehéz megemésztenie, hiszen ő nem csinált semmit, csak éppen az ilyen külsőhöz már is egy negatív beképzelt személyiséget társítanak.

Valamint nem csak az irigykedő tekintetek, hanem a túlzott bókolás is nagyon erős/már bántó tud lenni, főleg az utcán. Hogy is mondjam az ember nem feltétlenül csapja ki magát direkt, hogy vonzó legyen. Van aki természetesen ilyen de sokan félreérthetik a szándékait(társkeresési szándék, feltűnési viszketegség stb.)

2019. aug. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat! itt mindenki a szép nokrol beszel:) én a jókepu ferfiakra vagyok kivancsi a noi temat ugy erzem kiveseztuk:)
2019. aug. 9. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!