Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan veletek, hogy...

Volt már olyan veletek, hogy megálmodtátok, hogy balesetetek lesz?

Figyelt kérdés
Ez az eset nem rég történt velem. Pár hónapja volt egy rémálmom, amiben előrébb jártam az időben. Egy orvosi asztalon szenvedtem egy baleset után. Úgy ébredtem fel, hogy kapkodtam a levegőt, azt hittem megfulladok. Aznap eléggé nyomasztó érzésem volt, de el is felejtettem az egészet. Pár hete volt egy kisebb balesetem(pont mint az álmomban) És pont mint az álmomban, pont akkor ugyanazzal az érzéssel feküdtem az orvosi asztalon.(halálfélelmem volt) Miútán minden rendbejött utána jutott eszembe. Hihetetlen. Nem , nem vagyok dilis. Szkeptikus vagyok az ilyen dolgokkal kapcsolatban, de ez akkor is nagyon különös volt.
2019. aug. 9. 08:01
 1/2 anonim válasza:
100%

Volt már, többnyire középiskolás koromban, csak nem baleseteket. Előfordult hogy megálmodtam előre azt, hogy xy tantárgyból röpdolgozat lesz, és a kérdéseket is "láttam" álmomban, és hát következő órán tényleg röpdolgozat volt, ugyan azokkal a kérdésekkel.


Itt egy másik sztori, amikor megálmodtam 1 hónappal előre a kutyám halálát. Nálam ezek úgy működnek, hogy elkap egy nagyon furcsa érzés a dolgok bekövetkezte előtt, amelyek az álmomban is úgy voltak: Valaki elsétál mellettem, beszól valamit, leesik egy pohár az asztalról, és akkor kezd el gyanús lenni a dolog.

2019. aug. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Álmodtam olyat, hogy balesetem volt.


De ha azt gondolod, hogy az álmoknak van közük a jövőhöz, akkor az ezotéria kategóriát javaslom! Ott elfogadják az emberek a valóságtól való elrugaszkodást.


Valószínűleg az agyad átírta az emlékeidet, és akár az is lehet, hogy egyáltalán nem álmodtál ilyet. Egy trauma rengeteg dologra képes...

Illetve pont a félelmed azért vált valóra, mert „önbeteljesítő jóslatként” működött, tehát is egy lehetőség, hogy te magad okoztad a balesetet.

2019. aug. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!