Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak, akik rögtön lényegre...

Férfiak, akik rögtön lényegre térnek első üzenetben?

Figyelt kérdés
Én is 26 éves hím vagyok, de nem szoktam ilyesmit irkálni, főleg nem első üzenetben, épp ezért is kíváncsi lennék arra, hogy ha valaki így kezdeményez, az mindenkinek? Ha látna egy lányt, aki valóban szimpatikus stílusra is, bemutatkozás is rendben van, akkor is marad a stílus és a szexre kérdeztek rá, vagy egyszerűen azért csináljátok a lányokkal, mert azokat egyszerűen nem tartjátok többre, jól néznek ki, de ennyiben ki is merül a dolog, és "miért ne" alapon megy a próba?
2019. aug. 10. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Ha így beprobalkoztak elsőre, akkor tuti, hogy bevalt már korábban. De ettől még elég pofatlannak tartom. Szintén f.
2019. aug. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
22%

Én meg pont a fordítottját tapasztalom.

Pont a lányok térnek rá egyből a lényegre.

(Csak nekik más a lényeg.)

Az egy szuszra elmondott első kérdőmondatukban kb. benne van, hogy:

- nős vagy-e?

- van-e gyereked?

- van-e saját lakásod?

- milyen kocsid van?

- és, hogy mennyit keresel.

Ha minden oké, -és nem az anyáddal laksz még- akkor mehet a hancur és le sem tudod többet vakarni őket.

2019. aug. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!