Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják sokan azt hogy...

Miért mondják sokan azt hogy introvertáltak/potato-k, ha nem is azok?

Figyelt kérdés

Sokszor volt már az hogy ha megismertem valakit mondta hogy milyen csöndes, introvertált, socially awkward (bocsi nem tudok rá jó magyar szót). És én akkor megorűltem hogy hasonlóak lehetünk. de közben nem is tűnt annak. Simán beszélgetett bárkivel, félelem nélkül megtartott egy prezentációt, idegenekkel ismerkedett stb.

Én meg tényleg egy boltba alig merek elmenni, csak pár amberrel érzem magam kényelmesen, biztonságban. Utálok a figyelem középpontjában lenni és ki nem állhatom a tömeget.

De akkor miért mondja annyi ember hogy ők olyan introvertáltak és utálnak mindenkit?


2019. aug. 11. 10:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, a 7-es miért van lepontozva, mert jól írja. Aki itt nyíg a kategóriában, hogy egyedül van, magányos, unatkozik, menne, de nincs kivel, nem tud barátkozni, azok mind extrovertáltak. Különben nem nyígnának, nem unatkoznának.
2019. aug. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy az jött ki a teszten; meg hogy alapvetően az lenne, csak ügyesen titkolja, jól leplezi.
2019. aug. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Te inkább agrofóbiásnak tűnsz, nem introvertáltnak.
2019. aug. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!