Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek árulja a testét...

Szerintetek árulja a testét ez a lány, azért lett ilyen?

Figyelt kérdés
A faluban élt egy lány, osztálytársam is volt, csak hatodikat már nem itt kezdte, elköltöztek a családjával. Egy túlsúlyos tipikus szerencsétlen volt, nem is láttam amúgy azóta. Most a fb ismerősnek ajánlotta és ilyen szép lakásokban vannak a fotói meg estélyi ruhákban, csupa sminkben pózol, fenékig érő hajjal, műmellei vannak.. holott szegény családból származott, az én szüleim pedagógusok, apu igazgató, anyu vezető óvodapedagógus, szép házunk van és én egyetemre is jártam. Ők meg egy kis pici ronda házban éltek és a szülei nem gazdagok, az apja alkoholista volt de már meghalt az anyja meg gyárban dolgozott. A testét árulja szerintetek is?
2019. aug. 11. 22:27
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Nekem lett igazam, bocs :D Kiderítettem ma, hogy van egy kanja aki 44 éves és gazdag, ez a lány meg annyi idős mint én, 28 éves ennyit erről :D
2019. aug. 12. 18:09
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Irigy kutya,mi közöd hozzá?

Foglalkozz a sajàr nyomorult èleteddel.

Legyen neked is.

Kezdetnek fogyj le,menj edzeni,tanulj meg nőies lenni meg öltözködni.

Neked is lesz olyan palid,csak ehhez tenni kell aranyanyàm.

2019. aug. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez olyan fontos dolog az életedben, hogy napokig ezen rágódtál és próbáltad kideríteteni, hogy hogyan lehet az, hogy jól néz ki és van pénze, akkor komoly gondok vannak veled. De ha visszaolvasol, akkor a válaszolók 90%-a azt gondolja, hogy semmi közöd hozzá, irigy vagy és inkább saját magaddal kellene ennyit foglalkoznod, boldogabb lennél és kevésbé keserű, nem azt néznéd fb-on, hogy kinek mennyi pénze van és honnan van.
2019. aug. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Elég szomorú, hogy közel a 30-hoz még mindig egy 15 éves szintjén lebegsz. Nőj fel, ennyi idősen inkább a saját életedre kellene koncentrálnod, nem másokéra.
2019. aug. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor teljesítve lett életed feladata, büszke lehetsz magadra, ügyike vagy...egy buta liba vagy remélem tudod
2019. aug. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Szóval szerinted, ha egy nőnek gazdag a párja,akkor az a nő a testét árulja.Gratulálok!Jár a keksz te nyomi!


Meg mi az, hogy kanja? Savanyú a szőlő,hogy neki van párja és még sikeres is? Először tedd rendbe magad,utána neked is lehet kanod.


Ha nem vagy irigy,akkor áruld már nekünk,hogy miért foglalkozol vele napok óta? Minek vered magad a földhöz?

Hadd tippeljek! Szar az életed,kövér és ronda vagy.Pénzed sincs,ráadásul unalmas is vagy,ezért foglalkozol másokkal.Elég szánalmas életed lehet,ha ezen kattog az agyad napok óta.Suliban gondolom leszóltad szegény lány és piszkáltad, most pedig nem tudod elhinni,hogy jobb nálad,mert háááát kövér túlsúlyos nyomi volt,tipik szerencsétlen szar családi háttérrel,nem lehet belőle boldog,pénzes nő az oldalán egy sikeres férfival,nem igaz?

2019. aug. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%
Miért van lepontozva aki szerint a ribiség undorító? Mivan, divat lett szétdugatni magad pénzért? :D Biztos sok ilyen Láb olvassa ezt a kérdést. De sajnos attól hogy lepontozzátok meg mindig nem lesz hősies tett ha szétk.rnak.
2019. aug. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!