Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért hiszik azt a nők hogy...

Mért hiszik azt a nők hogy megüthetnek egy férfit következmények nélkül?

Figyelt kérdés

Én értem hogy a nőket/lányokat nem szabad bántani és egy otromba és bunkó dolog. De gondolj bele jobban. Egy nő megüt egy férfit, felpofoz, vagy bármilyen módon bántalmazza úgy, hogy a férfi hozzá se nyúlt előtte, és akkor a férfi elvileg nem tehet semmit ellene? Rengeted ilyet olvastam/láttam hogy a nő kezdte, a férfi vissza adta, és a férfi volt a hibás. Nekem is van rengeted női ismerősöm én néha fel***sz, hogy azt hiszik mivel ők nők megüthetnek egy férfit következmények nélkül. Én tisztelem a nőket és nem ellenük vagyok csak mondom ne higgyék azt hogy megüthetnek egy férfit következmények nélkül, mert bárki visszaüthet ha úgy van, ha publikus a hely, ha nem. Ezeket a mainstream válaszokat hanyagoljuk hogy a férfiak erősebbek, a nők meg gyengébbek és akkor ezért nyílv...nem, nem..hagyjuk ezt a hülyeséget légyszíves.


Aki jól tud angolul itt egy videó erről 2 perc, innen jött a kérdés nekem is: https://www.youtube.com/watch?v=zS_WgN_OWbw



#bántalmazás #mért hiszik azt a nők hogy megüthetnek egy férfit következmények nélkül #férfi bántalmazás
2019. aug. 12. 00:40
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Meg hogy "ettől leszel férfi hogy nem ütsz vissza" szerintem ez egy nagy hülyeség, nem ettől lesz valaki pont férfi, de édes mindegy én tényleg nem a véleményemet akarom kifejteni a témáról csak a válaszokra vagyok kíváncsi.
2019. aug. 12. 00:42
 2/22 anonim ***** válasza:
65%
Velem 1 hete volt az, hogy egy tiniszuka elkezdett nekem pattog i, mert véletlenűl neki mentem! (kistesóm hirtelen rámugrott és nekidöltem!) erre elkezd üvöltözni nekem, hogy mit képzelek magamról! Aztán kaptam tőle egy pofont... Igaz ami ez után következett arra nem vagyok büszke, de olyan nagy pofont adtam neki, hogy neki esett a korlátnak és amikor felált akkor is kapott még egyet! Feljelentés lett a vége, de a szülei visszavonták, mert az egyik haverom felvette az egészet! A csak 18 én meg 22 vagyok! Azért van egy határ szerintem!
2019. aug. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
59%
Én sem ütöttem vissza soha. Ha nagyon eldurrant az agya, akkor volt, hogy határozottan lefogtam, de visszaütés akkor sem volt, soha.
2019. aug. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert léteznek b@lfsz emberek nőkben, és férfiakban. Mit vagy úgy kiakadva? Nem mindenkinek van ki a négy kereke.
2019. aug. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
43%
#1 Ha visszaütöd,akkor nem vagy okosabb nála, és nem ér többet az eszed neked se. És ez tény, minden eseteben.
2019. aug. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tapasztaltam, hogy mikor már lendül a kéz, akkor egy nagyon erélyes, sőt telitüdőből üvöltő "Hozzám ne merészelj érni!" elég.

Szerencsére még csak kétszer volt ilyen eddig, hogy használnom kellett, és mindkét hölgy leeresztette a kezét azonnal.

Amíg nem muszáj, semmiképp nem kell fizikai erőszakot alkalmazni. Ha pedig a fenti figyelmeztetés nem lenne elég, meg lehet fogni a kezét a hölgynek még mindig, és határozottan, benne nem kárt téve, meg lehet szorítani.

Nem kell ütni.

De volt már egyik ismerősömmel olyan, hogy egy nő ököllel(!!!) erőből ütötte, de úgy tényleg, hogy több mint egy hónapig nyoma volt. Ott már tényleg jogos volt az önvédelem, és behúzott neki egy hatalmasat, de előtte többször figyelmeztette.

2019. aug. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
37%
Mi férfiak arra vagyunk,hogy a nők verjenek minket :3333
2019. aug. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
27%
A pofon semmi.A legjobb az,ha rajtam taposnak magassarkúval vagy véresre harapdálnak,esetleg megkorbácsolnak
2019. aug. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért, mert úgy gondolják megtehetik, hiszen a férfiak többsége úgysem üt vissza. Meg azért a férfiaknak jóval nagyobb erejük van általában mint a nőknek, talán ezért tartják elfogadhatóbbnak. Ez persze nem jelenti azt, hogy rendben van a dolog, mert egyáltalán nincs.


Viszont amit az egyik válaszoló írt az durva, és elég erőszakos jellemre vall, különösen, hogy az első pofon is elég nagyra sikerült, de azért levert neki még egyet....

2019. aug. 12. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a férfiak erősebbek a nőknél, nem érv, magyarázat, vagy hülyeség, hanem tény. Mondom, nem indok arra, hogy bárkit meg lehessen ütni, szerintem senki ne verjen senkit. De ez itt nem nő vs férfi, hanem erős fizikumú vs gyengébb fizikumú. Ha egy 8 éves nekem esne, nem rúgnám fel, nem lenne fair.


Amúgy pont leírtad azt, amiért nem értem, hogy nők hogy mernek pofozkodni. Mert ha én felpofoznék valakit, akár egy nőt, az kb röhögne, egy fél órát piros lenne az arca, de ha nekem húzna be egy faszi, kiterülök simán. Így is elég para olyan pasast találni, aki nem alkalmaz nevelő célzatú pofonokat, csak mert megteheti.

2019. aug. 12. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!