Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért hiszik azt a nők hogy...

Mért hiszik azt a nők hogy megüthetnek egy férfit következmények nélkül?

Figyelt kérdés

Én értem hogy a nőket/lányokat nem szabad bántani és egy otromba és bunkó dolog. De gondolj bele jobban. Egy nő megüt egy férfit, felpofoz, vagy bármilyen módon bántalmazza úgy, hogy a férfi hozzá se nyúlt előtte, és akkor a férfi elvileg nem tehet semmit ellene? Rengeted ilyet olvastam/láttam hogy a nő kezdte, a férfi vissza adta, és a férfi volt a hibás. Nekem is van rengeted női ismerősöm én néha fel***sz, hogy azt hiszik mivel ők nők megüthetnek egy férfit következmények nélkül. Én tisztelem a nőket és nem ellenük vagyok csak mondom ne higgyék azt hogy megüthetnek egy férfit következmények nélkül, mert bárki visszaüthet ha úgy van, ha publikus a hely, ha nem. Ezeket a mainstream válaszokat hanyagoljuk hogy a férfiak erősebbek, a nők meg gyengébbek és akkor ezért nyílv...nem, nem..hagyjuk ezt a hülyeséget légyszíves.


Aki jól tud angolul itt egy videó erről 2 perc, innen jött a kérdés nekem is: https://www.youtube.com/watch?v=zS_WgN_OWbw



#bántalmazás #mért hiszik azt a nők hogy megüthetnek egy férfit következmények nélkül #férfi bántalmazás
2019. aug. 12. 00:40
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
A nőknek harapniuk érdemes,nem ütni.Simán leharaphatná a férfi ujját egy nő.
2019. aug. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Attól függ hogy egy utcai k@rva vagy egy erősebb nőről van szó.


De ugyan ez a férfire hogy egy pálcika paliról van szó vagy egy kigyurt állatról nem mind1.


Szóval ilyen esetbe a nő is lehet erősebb. De a férfi is

2020. júl. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!