Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Abból lehet bajom ha lementett...

Abból lehet bajom ha lementettem egy olyan képet a mobilomra amin sok pénz van?

Figyelt kérdés
Adócsalàssal kapcsolatos hirt olvastam a neten és volt ott fénykép az elcsalt pénzröl. És lementettem annyira tetszik az a sok húszezres. Jó nézegetni. Minden àlmom hogy gazdag legyek de nem igy. Oda volt irva 20 évet is kaphatnak. Sok esetben egy gyilkos sem kap annyit.

2019. aug. 12. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek a képek illusztrációk. Ha nem hasonló módon tervezel meggazdagodni, nem lesz gondod.
2019. aug. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha megnézed a Huawei P30 vagy Hauwei mate lite készüléket pl. a emag-on ott sem a készüléket mutatják, hanem egy számítógépes grafikát. Nem egyszerűen lefotózzák egy 30 milliós Canon fényképezőgéppel, hanem a kamu pc grafikát mutogatják neked, és nem a pőre valóságot. Már én is mentettem le képet pénzről és nem kellett börtönben sínylődnöm ezért. Ne a pénzt mensd le, hanem a tárgyakat, amire vágyol, csinálj egy montázst "Az én dolgaim" Címmel.
2019. aug. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Édes Istenem..
2019. aug. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bajod már nem lesz.
2019. aug. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
:D
2019. aug. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!