Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lanyok. Mit szoltok ahhoz, ha...

Lanyok. Mit szoltok ahhoz, ha egy fiut szivatnak?

Figyelt kérdés
kicsit konkretabban a kerdes, hogy mire is ertem: ha a tarsasagotokban vagy kozossegetekben egy sracnak beszolnak, esetleg bunkon beszelnek vele (most vonatkoztassunk csak egyszeri esetre, nem rendszeresre), akkor ti mit gondoltok az adott sracrol? benanak, szerencsetlennek gondoljatok? vagy azt tartjatok bunkonak aki goromban beszelt vele? es miben valtozik a velemenyetrk, ha az adott srac tetszik is nektek? csokken a szemetekben utana?
2019. aug. 12. 18:25
1 2
 1/14 anonim válasza:
97%
Én fiú vagyok,és hasonló helyzetben vagyok,ahogy leírtad,mivel engem is sokat szivatnak,beszólnak stb.Visszatérve a kérdésedre, szerintem lányfüggő a dolog.Ha mondjuk adott egy könnyűvérű,nagymenő,partizós, magamutogató csaj,az biztos,hogy le fogja nézni az adott srácot.De ha pl. adott egy normális csaj,aki nem csak azt nézi,hogy mennyire menő egy srác,hanem azt is nézi,hogy mennyire okos,kedves,tisztelettudó,akkor csak azért nem fog kiábrándulni belőle,mert pár "nagymenő"-aki abban leli örömét,hogy megalázhassa az egyik embertársát-,szivatja a srácot.De kiváncsi vagyok a csajok véleményére is.
2019. aug. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem ilyen durva szivatasrol van szo. csak olyasmik amikor az egyik bunkon szol a masikhoz, mert mondjuk rossz a kedve, vagy alapbol bunko. nem ilyen filmekben lathato iskolai terrorrol van szo. csak annyi, h az egyik tegyuk fel, hogy gunyosan valaszol a masik normalis kerdesere
2019. aug. 12. 18:50
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem látom szerencsétlennek egyáltalán.

Inkább a másikat bunkónak

2019. aug. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább azt nézem le, aki piszkálja.
2019. aug. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező,ha csak ilyen apróságról van szó,hogy az egyik gyerek rossz kedv miatt kicsit bunkón szólt a másik sráchoz,akkor a csajnak ennyiért pláne nem kéne nyominak nézni szegény gyereket.
2019. aug. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Krisztian19974 válasza:
96%
Règebben a szekàló oldalon àlltam ès akkor inkàbb a mi "fajtànk" volt a menő a csajok elött is a csendesebbeknek nem volt esèlyük sem, mostmeg ha össze futok azokkal akiket piszkàltam rosszul èrzem magam kb 6 ève volt.
2019. aug. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nem mondtam, h barki barkit is nyominak nezett volna. nekem van egy olyan felelmem, hogy ha bunkon beszelnek velem akkor leertekelodok mindenki szemeben. de jo hallani, h nem mindenki gondolkodik igy. szivatni azert nem szoktak, de velem is elofordul, h valaki bunkon banik velem masok elott. ami azert valljuk be, elkerulhetetlen. errol akartam kikerni masok velemenyet.
2019. aug. 12. 19:10
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel őszinte ember vagyok én megmondanám a beszólogatósnak hogy azannyát de paraszt vagy.
2019. aug. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Krisztian19974 válasza:
100%
Ha bunkók veled vissza kell vàgni szóba nem tudom hogy csak haversàgból bunkók veled vagy komolyan gondolják de vèdd meg magad szóba,ne hagyd magad, ha vissza tudsz ràjuk jól lőnni viszább vesznek.
2019. aug. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
szoktam szolni es abbahagyjak. :)
2019. aug. 12. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!