Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lanyok. Mit szoltok ahhoz, ha...

Lanyok. Mit szoltok ahhoz, ha egy fiut szivatnak?

Figyelt kérdés
kicsit konkretabban a kerdes, hogy mire is ertem: ha a tarsasagotokban vagy kozossegetekben egy sracnak beszolnak, esetleg bunkon beszelnek vele (most vonatkoztassunk csak egyszeri esetre, nem rendszeresre), akkor ti mit gondoltok az adott sracrol? benanak, szerencsetlennek gondoljatok? vagy azt tartjatok bunkonak aki goromban beszelt vele? es miben valtozik a velemenyetrk, ha az adott srac tetszik is nektek? csokken a szemetekben utana?
2019. aug. 12. 18:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt szólom, hogy ha egy lányt szívatnak, nyilván a bunkót ítélem el. De én az ilyenekre nagyon ki vagyok élezve, utálom, ha valaki érzéketlen tapló parasztként viselkedik.
2019. aug. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
74%
addig míg csak szivatják nem érdekel, de ha már szopatják 8===D~ az má baj
2019. aug. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
A mostani magyar lányokat ismerve, az áldozatot lúzernek nézik, az agresszorral meg ágybabújnak.
2019. aug. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha szóban megtudja magát védeni, nem sértődik be, mint a kislányok, akkor pozitív, de, ha összehúzza fülét-farkát, hááát....
2019. aug. 13. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!