Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok arról, ha a...

Ti mit gondoltok arról, ha a strandon ezt látjátok?

Figyelt kérdés
Főleg a fiatalabbak véleménye érdekel, 16-30 közöttieké. Tehát, a strandra lementek, ahol láttok egy kifejezetten jó vágású, kisportolt fiút, aki ahelyett, hogy vagánykodna, tetszelegne, hangoskodna a haverjaival, (hogy bizonyos tekinteteket magára vonzzon) inkább teljes nyugalommal könyvet olvasna a parton?

2019. aug. 15. 18:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
92%

csak te látsz benne kötekedést...

érdekes egy fazon vagy, de ha önigazolást keresel, mert kicsi az önbecsülésed, akkor ne ilyen álszent kérdésekkel gyere a gyakorira, hanem keresd fel az iskolapszichológust és beszélgess el vele.

Semmi rendkívüli nincs abban, hogy olvasgatsz a strandon tinigyerek létedre

2019. aug. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
85%
Hát tudod, nézhetsz ki akármilyen jól, és olvashatsz akármilyen könyvet akárhol, ha a stìlusod ilyen mint amit most mutattál, akkor sehol és soha nem leszel népszerű!
2019. aug. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
90%
Úgy érted, a 20 másik kamuprofiloddal.
2019. aug. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
20%

Engem sem érdekel, ki mit csinál a strandon. Azért megyek oda, hogy én jól érezzem magam ott. Hogy mások mit csinálnak, nem azzal foglalkozom.


Ettől függetlenül tényleg bunkó volt néhány komment, mert ezt normálisan is le lehet írni. Ebben egyetértek a kérdezővel.

2019. aug. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
19%
Addig nézném, míg észre nem vesz, talán szívesen ismerkedne is
2019. aug. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Metionin ***** válasza:
58%
Semmit, biztos olvasni van kedve. Én egy jó testű csaj vagyok de utálok strandolni, így ha valaki elrángatna, én is valószínűleg az árnyékban feküdnék és olvasnék.
2019. aug. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
84%

Semmit . Annyira érdektelen lennél hogy nem foglalkoznék veled . Sajnálom , de ez az igazság ... Nem is értelek . Mit hittél ?

Ez most kb olyan , ha látsz egy férfit miközben fagyit eszik . Mit gondolnál róla ?

Aztán nem kell itt duzzogni :D Menj és olvass el egy könyvet a parton .

2019. aug. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
84%

Most biztos azt gondolja a kérdező magában hogy" Úristen,Izmos jóképű vagyok és könyvet is olvasok!! És még így se vagyok különleges???!44!>://"


Sajnálom, el kell keserítselek, de nem vagy special snowflake. :P

2019. aug. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon elszállt veled a világ. Jobb ha nem ringatod magad hiú ábrándokba. Senki nem kíváncsi az érdektelen tevékenységeidre, Főleg nem a strandon!
2019. aug. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
79%

Olvasni otthon is lehet, vagy ha már kint akarsz, akkor a természetben, nyugalomban, ahol nem hemzsegnek az emberek. Emiatt én biztos azt gondolnám, hogy felvagasbol csinálod, és nem lenne szimpatikus.

22/N

2019. aug. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!