Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok arról, ha a...

Ti mit gondoltok arról, ha a strandon ezt látjátok?

Figyelt kérdés
Főleg a fiatalabbak véleménye érdekel, 16-30 közöttieké. Tehát, a strandra lementek, ahol láttok egy kifejezetten jó vágású, kisportolt fiút, aki ahelyett, hogy vagánykodna, tetszelegne, hangoskodna a haverjaival, (hogy bizonyos tekinteteket magára vonzzon) inkább teljes nyugalommal könyvet olvasna a parton?

2019. aug. 15. 18:23
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
A normális válaszolóknak köszönöm. Aki viszont csak pocskondiázni jött elő fénytelen zugából, azoknak biztos rossz az életük, hogy másokba kell belekötniük. Kérdem én: hol van a kérdésben leírva, hogy én szoktam olvasni? Hol? És az hol van leítva, hogy ezért a tevékenységért dícséretet várok, amit nem is biztos, hogy csinálok? Felteszek egy kérdést, és sokan igyekeznek a lehető legegoistább, leg beleköthetőbb végét megfogni a dolognak, és megfűszerezve némi alpári stílussal, jól megmondják a magukét. Gratulálni és tapsolni tudok csak, és nyugtat a tudat, hogy ezek az emberek mind frusztrált alakok, akik úgy próbálnak önbecsülést csiholni magukban, hogy másokat ledegradálnak. Legyen ez a legnagyobb örömötök az életben.
2019. aug. 20. 15:07
 22/22 A kérdező kommentje:
És az internet pöcegödör jellegét mi sem példálozza jobban, minthogy jópár normális válasz, például hogy "én is szoktam olvasni", ami egy teljesen korrekt, a kérdésre optimális választ adó hozzázólás, le van pontozva a béka segge alá. Miért is? Mert sok befordult bizsergő ujjú troll ezt úgy vette, hogy "A barom kérdezőnek tetsző hozzászólás érkezett! Álljunk érte bosszút!" Semmit nem tehet róla a valaszoló, hogy le lett pontozva, csaka tömegpszichózis által generált népharag, ami saját magát szította teljesen feleslegesen őt is áldozatául szedte. Nagyon jól illusztrálja ez a kérdés, és a rá érkezett válaszok a mai internetezők lelki világát. Már ezért megérte.
2019. aug. 20. 15:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!