Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az oka hogy támadnak a...

Mi az oka hogy támadnak a neten többen, teljesen elképzelhetetlenül értelmetlen dolgok miatt?

Figyelt kérdés
Sokan úgy támadnak hogy az hihetetlem. Nem tudom mi az oka. Mondtak ilyeneket is: Analfabéta vagy hogy nem tudok valami nyelvet, mintha ők nagyobbak lennének már fajilag. Ugyan ennek mi az oka? Nem félek kicsit se. Szüleimnek szólni fogok egy idő után hogy támadnak. Bocsánat a hibákért néha felidegel.
2019. aug. 15. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Mert neten könnyű pofázni névtelenül de ha az egyik oda állna elém összehúzná füle farkát. Gyávák és nevetségesek az emberek. Játszák a keményet pedig porbafingó senkik. Röhögök rajtuk.
2019. aug. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
A netes anoním trollokat általában megrémíti, ha beárulod őket a szüleidnek.
2019. aug. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló! De akkor mit csináljak. A támadók jó része biztos hogy osztálytársaim. Mert ők írnak ilyen hangnembe.
2019. aug. 15. 20:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ilyen gyáva nyuszi. Hozzám nem is mertek szólni mert tudták hogy megverem őket. Amíg látják rajtad hogy félsz tőlük. Ez adja nekik az erőt hogy tovább csesztessenek. Tanulj harcművészetet aztán már nem fognak kötözködni.
2019. aug. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Két osztálytársam biztos közöttük van. De az a többi 23 nem tudom hogy ők kik.
2019. aug. 15. 20:36
 6/9 anonim ***** válasza:
És a szüleid mit fognak tudni csinálni? Apád egyenként megfenyegeti az összes kommentelőt? Mert akkor csak mégjobban fognak támadni.
2019. aug. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Gyerekek a social median...

Ne adj nekik felületet. Instán tiltsd le a hozzászólásokat, meg mindenhol töröld bármit is írnak. Ha privát üzenetben, elolvasás nélkül törlés/tiltás. Melyik oldalon van ez? Úgy jobban lehetne tanácsot adni.

2019. aug. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Itt a gyakori kérdéseken. Régebben kiraltam egy kérdést, valami oknál fogva úgy kellet nekik támadniuk. Más kérdésnél is láttam ilyet.
2019. aug. 16. 07:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Honnán tudják, hogy te vagy? Csinálj új profilt akkor
2019. aug. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!