Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » "Amikor anya hazaér szülőiről"...

"Amikor anya hazaér szülőiről" kezdetű poénokra miért nem jön rá senki, hogy értelmetlen?

Figyelt kérdés

Szülőin általában csak az osztály pénzügyi dolgait, kötelező időpontokat, kirándulásokat, különböző eseményeket beszélnek meg. Miért jönne haza bármely szülő is úgy, hogy ideges a gyermekére?


Miért nem esik le az embereknek, hogy maximum akkor lehet alapja a poénoknak, ha úgy kezdődne, hogy "Amikor anya hazaér a fogadó óráról..."?



2018. nov. 26. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
First World Problem.
2018. nov. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
egy 1-től 10-ig terjedő skálán mennyire unalmas az életed?
2018. nov. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

És, most ez megérte, hogy kiírj róla egy kérdést? :D


Mellesleg nem minden szülőin csak ilyenekről beszélnek, van osztályátlag, ki áll a legrosszabbul, stb.


De általában tényleg csak a közelgő eseményekről beszélgetnek

2018. nov. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudnék mesélni... Igen, a fogadóórával pontosabb a vicc, de az én ofőm szülőin is mesélt a kollektív osztályról, amiből anyukámtól mindig megkaptam a nekem járó részt :D nem teljesen alaptalan a dolog
2018. nov. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nos, a mi sulinkban a szülői és a fogadóóra egy időpontban van innentől kezdve nem értelmetlen a poén.
2018. nov. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jó egyeseknek, hogy van idejük ilyeneken gondolkodni...
2020. febr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!