Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, ha sokszor úgy...

Normális, ha sokszor úgy érzem, minden értelmetlen?

Figyelt kérdés

Fiatal (25) nő vagyok, látszólag minden rendben az életemben. A párommal élek, egészséges vagyok (tudtommal), egyetemre járok, mellette néha dolgozok, ha ráérek/van kedvem, anyagi gondjaink nincsenek.

Még csak azt sem mondhatom, nincs célja az életemnek, mert tudom, mit akarok csinálni suli után, szeretek utazni, imádok olvasni, a zenét, az apró boldog pillanatokat az életben....

Mégis sokszor úgy érzem, hogy bármit csinálok, szeretnék, tervezek, felesleges. Nincs olyan nap, hogy ne gondolnék arra, mikor fogok meghalni.

Tegnap elhagytam a hajkefém (lakáson kívül valahol), rettentesen hiányzik, most egy másik fésűt használok helyette, de nem ugyanaz. Elterveztem, holnap megyek és veszek másikat, viszont sikeresen lebeszéltem magam, mert mi van, ha már nem lesz rá szükségem, nem is olyan lényeges. De ugyanígy mindenről lebeszélem magam, legyen az ruha, vagy valami program pár hónappal későbbre. Mert mi van, ha már nem lesz rá alkalmam...


Normális ez egyáltalán?


2019. jan. 18. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ajánlok neked egy jó könyvet, ezt olvasd el, ha még nem ismered. Paulo Coelho: Veronika meg akar halni. Rögtön ez jutott eszembe arról, amit leírtál. De megvan filmen is, bár szerintem a könyv sokkal jobb!
2019. jan. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A zene a lúdas, bíz vmi negatív xarral sokkolod az agyad.
2019. jan. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen, ez a hormonok játéka, ne dőlj be neki.
2019. jan. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tipikus elkényeztetett az élet által fényesre nyalt seggű liba vagy kérdező. Ez a te bajod. Hogy soha semmiért nem kellett megküzdened és nem tudod értékelni azt amid van.
2019. jan. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Olyan jó, hogy ilyen jól ismersz utolsó, tényleg. Te már csak tudod :)
2019. jan. 19. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!