Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A vékony lányokat miért...

A vékony lányokat miért szólják meg mindig?

Figyelt kérdés
Szóval nagyon vékonyka alkatú vagyok. Engem nagyon zavar hogy akárhányszor megyek a pàrom családjához mindig van valaki aki megjegyzi mennyire sovány vagyok, és hogy üljek le azonnal enni.(nem szeretek náluk enni). Mikor meg közlöm hogy nem, nem vagyok éhes mindjárt piszkálnak hogy ezért vagyok ilyen sovány.. Úgy érzem lassan ki fog csúszni a számon egy igen kemény le osztás. Pedig nem szokásom velük szemben.
2019. aug. 16. 10:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
66%
Ne foglalkozz veluk, irigykednek. Ha szeretnel erosodni (nem hizni) akkor kezdj el edzeni, egyel tobb feherjet, vigyel be tobb kaloriat.
2019. aug. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 qkker1 ***** válasza:
24%
Azért az a 162/44 durván kevés, 55 lenne a minimum egészséges súly.
2019. aug. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
24%
Sportolj. Jobban, egészségesebben fogsz kinézni.
2019. aug. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
31%

Meg kell nekik magyarázni, hogy te ilyen vagy és kész.

Genetikailag én is vékony vagyok, de ha be is szólnak nekem emiatt inkább visszaszólok és mindig azt mondom, hogy legalább azt eszek amit akarok és amennyit akarok. Ilyenkor csendben maradnak :D

Egy ideig nagyon zavart a vékonyságom, de mikor elfogadtam magam hízni kezdtem, de nem drasztikusra kell gondolni, hanem fenékre, combra és mellre. Én így érzem magam jól és nem veszem magamra a beszólásukat.

2019. aug. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
54%

Megértelek, Kérdező. Sajnos én is azt vettem észre, hogy a vékony lányokat hamarabb megszólják, mint a kövéreket. Pedig az utóbbihoz több okot tudnék, miért kéne változtatni... A vékony lányoknak ugyanolyan rosszul esik, mikor megszólják őket. :/

Szerintem nincs baj a testalkatoddal, max. irigyek, rettentően rosszindulatúak vagy sz@r humorúak, önteltek ezek az emberek. De ha visszaszólsz egyszer valami keményebbet, akko többet nem fognak piszkálni. Ha mégis, akkor elég nagy gond van ott náluk, éés inkább kerülném ezt a társaságot.

2019. aug. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
35%
# Férfiaknál. Nőknél az 50 kg ehhez a magassághoz már teljesen normális.
2019. aug. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
49%

"Nektek hogy sikerült hízni egy keveset?"


Például úgy, hogy ettem.

2019. aug. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

De miert van az, hogy ilyenkor egybol elkezdtek dagadtozni, hogy azokat bezzeg sosem szidjak, pedig lehetne miert, stb? Ha ti leneztek egy bizonyos tarsadalmi csoportot a kulso tulajdonsagai miatt, hogy varjatok el, hogy mas ne tegye? Amugy meg nagy hulyeseg, hogy a ducik nem kapjak az ivet, ne hazudjatok mar sajat magatoknak is... Az amcsi filmekben valahogy nem a vekony csajokat szekaljak a kozepiskolaban, a magazinokban sem a narancsboros popsik feszitenek. A pasik 80%-a nem osszeero, strias combokrol es nagy mellekrol almodozik, hanem karcsu, feszes tinitestekrol; ha megkerdezed oket, milyen az idealis no, ugy kezdik, hogy VEKONY.

Nektek lehet, szokatlan, hogy celpontokka valtatok, mert ezen az oldalon is egyre tobb az ilyen kerdes. Hat el lehet kepzelni, hogy a duci, a szemuveges, a fogszabalyzos, az elallo fulu, a streber, a feminin pasi, a fius lany, a meleg gyerekkoratol ezt kapja. A megoldas nem az, hogy elkezdesz gyulolkodni es altalanositani, hanem - ha te igy jol erzed magad - megtanulod elengedni a fuled mellett, es ugy elsz tovabb, ahogy neked jo. Esetleg, ha mar nagyon serto, akkor az EGYENT leallitod, es elkerulod a kesobbiekben.

2019. aug. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
41%

Én is nagyon vékony vagy. Nekem is már sokan szóltak be emiatt. Hogy nem eszek eleget, meg biztos anorexiás vagyok, meg eszel te rendesen, meg csontváz.....

Akármennyit eszem nem hízom.

A kövérekre meg nem szabad megjegyzést tenni.

Én megpróbálok nem figyelni ezekre a beszólásokra.

2019. aug. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
35%
Értem én hogy nincs önbizalmad és ezért mindenbe fat shaminget látsz bele de NEM erről van szó. Pont hogy egyik se helyes, csak az egyik társadalmilag nagyobb bűn (a fat shaming) míg a girheseket nyugodtan lehet szidni. Holott baromira egyiket se kéne. Erről van szó. Inkább te vagy az, aki utálja (gondolom merő irigységből) a vékonyakat, így a szavaid alapján.
2019. aug. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!