Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért van az, hogy ha valaki a...

Mért van az, hogy ha valaki a vékony lányokat cikizi azt senki nem tartja akkora bunkóságnak, mint azt, ha valaki a molett lányokat cikizi?

Figyelt kérdés
Nyilván túlzás a mindenki, de nekem nagyon szembe tünő, hogy például Facebook-on is van egy oldal (nem írom le a nevét de szerintem többen tudják mire gondolok) ahol igazán szépen fényezik a duci lányokat, ami szép és jó de emelett rengeteget szidják a vékony lányokat. Nekem személy szerint ez az oldal vett is az önbizalmamból. Azt gondolom, hogy ha ez megjelenne egy oldalon fordítva akkor az már botrányos kategória lenne.

2018. aug. 10. 23:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%

Facebookon önbizalmat osztanak és vesznek???

Nemtudtam!

2018. aug. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne azt az oldalt vedd alapul. :)

A betegesen sovány lányokat kedvelők oldalán ugyanígy cikizik már az átlagos lányokat is, hát még a soványakat.

Én mondjuk mindkettőre azt mondom, hogy túlzás. Oké, az egészségtelenül durva végletek nekem se tetszenek, de most mi a fenéért kell emiatt leszólni valakit? Ha nem tetszik, nem tetszik. Másnak meg lehet, hogy ő az álomnő. Ennyi.

2018. aug. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom, de szerintem ugyanakkora parasztsag, mint a kovereket cikizni. En nem vagyok egy vekony tipus ( inkabb ilyen seg_ges/ cicis kardashianos” alkat) , viszont nem ertem a nagy plus size maniat sem... igazabol se sztarolni, se cikizni nem kene egyiket sem.
2018. aug. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Erről nemrég volt tweet, amit ráadásul vékony lány írt ki, hogy a kettő nem ugyanaz. Pl. ruhaboltban fogsz találni magadra ruhát, tudják, hogy létezik a méreted, a mai szépségideál vékony, mindenki vékony akar lenni. Senki nem azért cikizi a kövéreket, mert titokban arra vágyik, hogy dagadt legyen.
2018. aug. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Azért szerintem, a molett, elhízott lányok, arányaiban, legalább annyit kapnak, mint a vekonyak, vagy inkább többet.
2018. aug. 11. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Talán inkább a jelenséggel van sokaknak baja. Azzal, hogy sokszor a "zörgő csontú" nőket idealizálják.
2018. aug. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2018. aug. 11. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%

Nicki Minaj Anacondajában is azt mondja hogy “fuck the skinny bitches”.

Így van, mindenki hízzon el, és legyen egészségtelen! Akárki akármit mond, egy NEM TÚL vékony testalkat az egészséges.

2018. aug. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
És mi változott Nicki Minaj-tól? A filmek, reklámok, magazinok tele lettek kövér emberekkel?
2018. aug. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9 a Kardashianok a legnagyobb influencerek jelenleg. És rengetegen töltetik fel a seggüket, ami még veszélyes is. Van egy brit reggeli show ami szokott ezzel foglalkozni.
2018. aug. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!