Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A vékony lányokat miért...

A vékony lányokat miért szólják meg mindig?

Figyelt kérdés
Szóval nagyon vékonyka alkatú vagyok. Engem nagyon zavar hogy akárhányszor megyek a pàrom családjához mindig van valaki aki megjegyzi mennyire sovány vagyok, és hogy üljek le azonnal enni.(nem szeretek náluk enni). Mikor meg közlöm hogy nem, nem vagyok éhes mindjárt piszkálnak hogy ezért vagyok ilyen sovány.. Úgy érzem lassan ki fog csúszni a számon egy igen kemény le osztás. Pedig nem szokásom velük szemben.
2019. aug. 16. 10:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem szexi a vékonyság. Azokkal foglalkozz, akik megérdemelnek téged! 🙂
2019. aug. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 qkker1 ***** válasza:
68%

"A kövérekre meg nem szabad megjegyzést tenni."

175/115 vagyok, mondhatnám úgy is, hogy dagadt disznó, de rohadtul nem érdekel, hogy ki mit mond, beszólnak, gesundheit, oszt megyek tovább.

2019. aug. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
#22 de cuki vagy :D
2019. aug. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%
Általában azokat szólják meg akiket lehet. Pl, ha már társadalmilag nem elfogadott a kövérek baszogatása akkor a vékonyakat fogják kikezdeni, valakit mindig találni fognak maguknak, béke sose lesz.
2019. aug. 17. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Teljesen igazad van.

Azért ugat be mindenki, mert irigyek, arra ami nekik sosem jött össze...

Hízni könnyebb nekik, mint fogyni.

Ha cukkolnak valószínűleg szép lány vagy, azért teszik...

2019. aug. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!