Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A családban mindenki vékony...

A családban mindenki vékony csak én vagyok kövér és ezért piszkálnak. Miért teszik ezt?

Figyelt kérdés
Világ életemben ilyen voltam. Már így születtem h van rajtam felesleg. Pár évem volt életemben mikor lefogytam. Akkor mindenki dicsért pedig életemben nem voltam még olyan rosszul mint akkor. Hiszen nem azért fogytam le mert fogyokuraztam csak depressziós voltam. Napokig nem ettem és volt h 3 napig csak feküdtem az ágyban olyan gyenge voltam és szomorú. De persze ezt senki se vette észre mert ők csak azt látták végre csinos vagyok.. aztán persze ahogy kezdett vissza jönni az eletkedvem találtam 1 nagyszerű pasit akivel boldog vagyok egyből jöttek vissza a kiloim. Aztán volt többször h fogyoztam és edzettem de akkoris max 5 kilót fogytam hiába csináltam tovább akkorsem fogytam. Voltam orvosnál ahol kiderült hogy van 1 kis eltérés az agyamban de az jelentektelen nem csinálnak vele semmit. Ezen kívül még pajzsmirigy alulmukodesem van arra szedek is gyógyszert de azt mondják az orvosok nem attól vagyok kövér hanem mert sokat zabalok és ha így folytatom meghalok.. ez egyáltalán nem igaz mert nem zabalok sokat és az igaz h már nem edzem rendszeresen de még most is gyakran járok edzeni csak már nem annak a reményében h fogyjak csak hogy át mozgassam magam. Egyébként 160 magas vagyok és 110 kg. Szóval tényleg kövér vagyok és emiatt bántanak egyfolytában. Apám az már kijelentette azt is h kitagad a családból ha nem fogyok le és h a párom is elfog hagyni mert kinek kéne 1 ilyen ronda dagadt nő.. kb már haza sem merek menni hozzájuk mert apám olyanokat írt nekem hogy megtép meg ilyenek.. csak azért mert kövér vagyok.
2019. aug. 17. 17:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
A kövér csajokon van mit fogni. Egy csontvázon mit fogjon az ember?
2019. aug. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát köszi de ez most nem ide tartozik..😀
2019. aug. 17. 17:32
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

Ha én rá akarnék ijeszteni valakire, hogy éljen egészségesebben, akkor biztos nem így tenném. Ők szimplán csak bunkók veled.

De tényleg muszáj lenne lefogynod, mert szinte matematikailag hatványozottan jönnek elő a nyavalyák a túlsúlynál.

Ahogy elkezd fogyni az ember, mindez rendeződik.

Lehet túlsúlyosan is élni, 2 vödör gyógyszerrel....

2019. aug. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

Szia!


Ne azért fogyj le, mert "rondának" meg "dagadtnak" meg egyéb sértő dolgoknak neveznek, hanem a saját egészséged miatt. Nekem is van túlsúlyos ismerősöm, világéletében az volt 150 kg körüli és látom mennyi betegsége van, évről évre csak növekszik a számuk. Persze nem vesz tudomást róluk, de ezt nem lehet a végtelenségig játszani, előbb-utóbb súlyos következményei lehetnek.


Szóval magad miatt kellene egy kicsit egészségesebben élni. Ha pedig nem a "zabálás" okozza a túlsúlyt, akkor utána kell járni, hogy micsoda, keresni rendes, lelkiismeretes orvost, aki segít, mert komolyra is fordulhatnak a problémák.

2019. aug. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

"már haza se merek hozzájuk menni": ezek szerint nem a szüleiddel laksz. Hál'istennek! Ne is menjél haza a mérgező családodhoz!Szerintem már attól megindul a fogyás, hogy megszabadulsz tőlük. Ez nem család, a kapcsolatot meg kell velük szüntetni.

A pajzsmirigyhormon-szintedet vérképpel ellenőrzik, amióta szeded a gyógyszert? Gyógyszerrel megfelelő?

Írd fel mindennap, hogy mit eszel és mennyit. Ez a megfigyelés már önmagában csökkenteni fogja az élelmiszer-beviteledet, mert elszörnyűlködsz, menet közben nem is olyan feltűnő. Ehhez az kell, hogy mindent mérjél le, mielőtt megeszed. És csak egy kicsivel csökkentsd, fokozatosan, hagyd abba az evést hamarabb, mint hogy jóllaknál, mert az agynak legalább 10 perc kell, mire észreveszi, hogy jóllakott. Egyél lassan, sokszor megrágva, közben is igyál, azzal is telik a gyomrod. A szükségtelen luxuskalóriákat hagyd ki, cukros üdítő, chips, sütike nélkül lehet élni. Érdemes lenne dietetikushoz fordulni étrendbeállításért, és pszichológushoz, hogy miért eszel többet az átlagnál.

Arra is kíváncsi vagyok, mi az a kicsi eltérés az agyadban, amivel nem kell foglalkozni, ez így eléggé furán hangzik. Milyen diagnózist írtak a leletedre?

Szóval függetlenedj, és örülj a szerető párodnak, az eredeti családodat pedig óriási ívben kerüld. Ha rendbejön a lelked, megindul a fogyás.

egy kilósorstárs (csak engem senki nem szekál)

2019. aug. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Sajnos írtam h nem tudok fogyni annak ellenére sem egészségesen étkezem és mozgok. Teljesen kilettem vizsgálva. Meg is van h mi a probléma amit írtam is. H eltérés van az agyamban meg pajzsmirigy probléma . A pajzsmirigy kezelve van. Ezt örököltem. Elvileg semmi bajom mégsem tudok fogyni.
2019. aug. 17. 18:12
 7/15 anonim ***** válasza:
58%

Azt írod fent, hogy régebben le tudtál fogyni. Persze az nem lenne jó ha újra depressziós lennél és ne is legyél, de ha akkor képes volt a tested a fogyásra akkor megfelelő kalóriadeficit mellett most is képes lesz. Olyan nincs, hogy valaki nem tud fogyni. Főleg úgy nem, ha régen meg tudott.


Azt is írod, hogy edzettél és fogytál max 5 kilót. Kezdésnek remek, tovább kell edzeni és fogysz még 5-öt majd, aztán még 5-öt, stb.

2019. aug. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Akkor fogytam mikor hónapokig nem ettem 1 falatot sem... Ahogy elkezdtem enni már jött is vissza. Emlékszem a legelső amit ennyi idő után bevittem a szervezetembe a vizen kívül az 1 üdítő volt. És rögtön ahogy megittam este megnéztem a súlyom egyből feljött 3 kg.. holott még nem ettem..
2019. aug. 17. 18:28
 9/15 A kérdező kommentje:
De úgy néz ki akivel nem történnek ilyenek az úgysem érti meg..
2019. aug. 17. 18:33
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a helyzet az, hogy te jól érzed magad most így? És csak az zavar, hogy beszólnak a családtagjaid? Mert ha így van, nincs is miről beszélni, egyszerűen ne foglalkozz a sértegetéssel és ennyi. Ha nem akarsz lefogyni, nem kell.
2019. aug. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!