Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor régen volt katonaság...

Amikor régen volt katonaság (am sztem ez egyenesen szembe megy az alapvető emberi jogokkal) akkor ti idősebbek, hogyan úsztátok meg? 19f

Figyelt kérdés
2019. aug. 17. 21:27
1 2
 11/14 anonim válasza:
0%
A mostani elb.szott generációnak pedig kéne.
2019. aug. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
62%

11, leulhetsz, nem tudod mit beszelsz.

En kulfoldon voltam elso 2 behivonal, a 3-ikra magamtol jelentkeztem. Es a szuleim nevetek ferfinak, nem az allam.

Azt se felejsuk el hogy 100 eve meg sokan ongyilkosok lettek ha alkalmatlannak talaltak a szolgalatra.

A jogokkal meg ne dobalozzunk, mert az allam bacsi se hulye. A joghoz kotelezettseg is jar, kamaszkent en is hajlamos voltam ezt figyelmen kivul hagyni.

2019. aug. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Nagyapám felcser volt akkor, apám meg kutyás, majd később lovas őr volt. Nagyapám soha sem mesélt róla, apám viszont igen. Nehéz volt elfogadniuk, hogy el kellett menni, de annyira belevésték a fejükbe, hogy farkastörvények vannak, hogy nem kellett félni soha sem meghúzni a ravaszt, legyen szó a saját, vagy társa életéről. Viszont komoly harcban soha sem volt.

De akik kicsit is találékonyak voltak, azok megúszták a besorozást. Mindig majdnem az első vizsgálat volt a vérnyomásmérés, a sarki kocsmában benyomtak 8-9 kávét meg mellé 2 liter cola-t és meg is volt oldva a 200-as vérnyomás..

Manapság meg egy szimpla lúdtalp elég majdnem hozzá, vagy gerincferdülés.

2019. aug. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
"Manapság meg egy szimpla lúdtalp elég majdnem hozzá, vagy gerincferdülés." Manapság hálistennek már nemlétezik ilyen :)
2019. aug. 21. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!