Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek is van úgy néha, hogy...

Veletek is van úgy néha, hogy képtelennek érzitek magatokat alapvető dolgokra?

Figyelt kérdés

Mintha egy mély kimerültség lenne hiába alszotok 9+ órákat. Kimerítő a beszéd, az evés, a gondolkodàs. A fürdés, mosogatás, porszívózás, főzés meg olyan feladattá nő amire napokig kell készülni lélekben.

Mással is elő szokott ez fordulni? Milyen gyakran? Mit csináltok ilyenkor, hogy jobb legyen?


2019. febr. 2. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Velem például a mai napon fordult elő, így az egész napom egy nagy nulla volt.


Változó.


Alszom,nézek egy filmet,vissza gondolok azokra a jó dolgokra amik meg történtek velem, ki pihenem magam és megtervezem a holnapi napon mit akarok csinálni maximum 2-4 nagyobb dolgot fogok megcsinálni.


20F

2019. febr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ja, hazudni pl képtelen vagyok..pedig az alapműveltség része
2019. febr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem bárkivel előfordulhat ilyen. Gyakorlati példa: mindig segìtőkész vagy az emberek felé, de mikor neked kellene véletlen segítség, falakat találsz. Vagy nem úgy viszonyulnak hozzád, ahogy szeretnéd.Ez szerintem lemerítheti az embert. Ilyenkor azokra kell koncentrálni, amik feltöltenek pozitìv energiával.
2019. febr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És neked csak egy napig tart egy ilyen?
2019. febr. 2. 19:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. febr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem szinte minden napon ilyen. Nálam pont az a ritka, hogy kellőképpen motivált vagyok egy adott feladat elvégzéséhez. Pedig alszom eleget, törekszem a megfelelő időbeosztásra, de amikor odajutok, hogy meg kéne csinálni valamit rengetegszer nem megy, halogatom... 18/L
2019. febr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen, sokszor. Pl. munkában helyt állok, de annyira kimerít, h egész héten nem tudok elmosogatni.sőt, főzni se. Inkább nem eszem, mert nincs erőm magamról gondoskodni.
2019. febr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó nak azt javaslnám hogy legyen egy olyan terved amit az nap nagyon meg szeretnél csinálni de addig nem csinálhatod meg míg el nem végzel legalább 2-3 dolgot,vagy például ha valamit meg csinálok amit nem nagyon szeretnék után meg jutalmazom magamat egy kocka csokival stb..

A lényeg az hogy ha te el akarsz menni ide vagy oda, esetleg filmet szeretnél nézni vagy egyébb más dologhoz lenne kedved, akkor csak akkor teheted meg ezeket ha előtte például el végeztél 1-3 olyan feladatot amit egyébként nem akartál volna meg csinálni,így meg jutalmazod magadat így sokkal gyorsabban el végzed azt a feladatot amit nem szerettél volna, nekem ez ad motivációt, hogy ha el végzem a piszkos munkát akkor végre csinálhatom azt amihez kedvem van :-)

20F

2019. febr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5# nek írtam de úgy látom hogy a 6# nak is :-)
2019. febr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!