Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most komolyan mi értelme az...

Most komolyan mi értelme az életnek?

Figyelt kérdés

Szerencsésnek tartom magamat mert már el jutottam több helyre az életben így 21 évesen,sokak ennek nagyon örülnének mondjuk csak szerencsém volt és ugye én is fogtam magamat és mentem, kis pénzéből is lehet kezdeni valamit ha az ember akarja,tapasztaltam jó és rossz dolgokat is,nekem ezért hálásnak kéne lennem, az is vagyok és örülök hogy járhattam ott, de kérdezem én mi értelme van az életnek?

Sok szenvedés,kevés öröm.

Legyünk boldogak nekem csak már ez,lehet hogy velem van a gond, esetleg depressziós vagyok de engem már lassan semmi sem érdekel,már a pénz sem izgat, lassan már az sem hogy lesz e barátnőm? munka sem érdekel már,semmi sem.


2019. aug. 17. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem depis vagy.
2019. aug. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Én nem is akarok màr élni arra jöttem rà.
2019. aug. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Ezen én is sokat merengek. Eddig még nem találtam rá értelmes választ.

Oké, oké a boldogság. De az mindenkinek mást jelent, szóval... S nem is mindenki számára elérhető, ha függővé teszi magát más emberektől. Valahogy mindig minden keserűség forrása egy másik ember. Az izoláció meg a másik hülyeség. Az egyensúly megtalálása csaknem lehetetlen. A mai világ emberei meg egyre kevésbé mélyek érzelmileg.

Összességében számomra nem sok értelme van, de meghalni meg gyáva vagyok, úgyhogy marad a napi túlélés, aztán majd csak lesz valahogy.

2019. aug. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanezt kérdezem magamtól, csak pindurkát más hangsúllyal...
2019. aug. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!