Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez normális? Más is szokott...

Ez normális? Más is szokott ilyet csinálni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok túl beszédes ember. Nem is szoktam túl sokat elmászkálni otthonról csak néha moziba meg ilyesmi. Inkább olvasok, rajzolok, zenéthallgatok. És legtöbbszor a csendet szeretem. Ezért sok időt töltök egyedűl és nagyon sokat gondolkodom, daydreamelek. De olyan sokat hogy az évek alatt már több saját világot alkottam más-más szereplőkkel akiknek saját háttértörténeteik vannak. Ezeket nem írom le (pl egy könyvbe) és nem mondom el senkinek csak ha épp úgy van akkor folytatom a történetet.

Ez már sokszor kínos helyzetbe hozott. Pl nem figyeltem mikor beszéltek hozzám, lemaradtam egy csoporttol mert nem indúltam el annyira belemerultem a 'világomba'.

Sokszor olyan mintha el is felejteném hogy ez az igazi világ létezik.

Azt hozzátenném hogy 19 éves vagyok...

Ti szoktatok ilyet csinálni?

És hogyan hagyhatnám abba?


2019. aug. 18. 22:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Mivel még elég fiatal vagy,ez normálisnak mondható. Ha majd elkezdesz dolgozni, felépíteni a saját kis életedet, akkor kevesebb időd lesz gondolkozni ilyen dolgokon. Régebben én is csinaltam ezt, néha most is de nem gondoltam hogy ezzel valami baj lenne vagy abba kéne hagyni
2019. aug. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!