Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnak emberek így...

Hogy tudnak emberek így gondolkodni?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron 92 kiló voltam 180 cm magassággal, s rosszul éreztem magam emiatt. Nekiálltam edzeni, étrendet váltottam, most már 74 kiló vagyok és izmos. Úgy gondolom joggal lehetek büszke magamra, hogy volt kitartásom ezt végigvinni. Erre múltkor egy ismerősöm olyat szólt mikor meglátott, hogy sajnálja az ilyen embereket mint én, akik nem tudták elfogadni magukat úgy ahogy vannak... Nem értem...Miért kéne elfogadnom magam egészségtelennek, gyengének és gusztustalannak?

2018. jún. 16. 08:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így látatlanban nehéz eldönteni, de szerintem irigy. Valszeg neki nincs kitartása, akaratereje véghezvinni dolgokat, ezért frusztrálja ha valaki más képes rá, így most próbál téged degradálni, hogy több ilyet ne kövess el! :D
2018. jún. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az elsővel. ne foglalkozz vele
2018. jún. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szívből gratulálok! Én most kezdem a diétát, csak épp 100 kilóról báááázeg. Joggal lehetsz büszke magadra. Sok ember lusta, mint a dög, és inkább kifogásokat keres, mintsem változtasson. Akinek meg sikerül, arra irígykedik.
2018. jún. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak az irigység beszélt belőle, ne foglalkozz vele. Lényeg, hogy mostmár jól érzed magad a bőrödben.
2018. jún. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet csak két típusú ember mondhat. A kákabélű, aki 8 big mac menüvel egy nap is 50 kiló vasággyal, és a folyamatos kifogás kereső akinek nincs elég akarat ereje meg kitartása azt csinálni amit te így inkább "elfogadja" magát és haragszik mindenkire aki megtud változni


Ne foglalkozz az ilyenekkel.

2018. jún. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Vannak emberek akiknek megfelelni nem lehet de nem is kell! Ismered a molnár a fia meg a szamár tanmesét. Kedvencem. Ajánlom figyelmedbe.
2018. jún. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vannak olyanok, akik az érem egyik felét látják csak.

Férfi vagy, ugye? Azt tapasztaltam, hogy a férfiak elég sokszor kapnak ilyen jellegű reakciókat.

2018. jún. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket. Igazatok van. Nem foglalkozom vele. Csak nagyon meglepett a dolog mert amúgy normális embernek ismertem korábban.

Utolsó, igen férfi vagyok.

2018. jún. 16. 14:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Az emberek balf szok, ezt jobb ha megtanulod. Irigykednek, lehúznak, rosszindulatúskodnak. Hiába nem ilyennek ismerted meg.
2018. jún. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!