Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóban tönkreteszem magam...

Valóban tönkreteszem magam amiért sose megyek sehova és valóban elcsesztem a fiatalsàgom is?

Figyelt kérdés
Szóval nincs munkàm se, még gyàrba se akarnak felvenni. Nem nézik ki belölem hogy kibirom a munkàt. Okos sem vagyok nincs komoly iskolàm. Tàrsasàgi életem sose volt, szóval soha nem éltem. Baràtnö se. De most màr odàig jutottam el se hagyom a portàt csak akkor ha hivnak àllàsra, vagy ha nagyon muszàj. Mi lesz igy?? Nagyon kevés pénzem van mert régen volt szar melóm több pénz de most màr csak ennyi maradt. Oda is csak azért vettek fel mert ismerös intézte. Sokàig ott voltam de aztàn màr nem birtam ki egyszerüen, full szenvedés volt. Mi lesz igy? Utcàra se jàrok ki mert egy nincs kedvem, kettô félek hogy talàlkozok ismerösökel és megkérdezik mit dolgozok. 27F

2019. aug. 20. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Ja, ez eléggé lejtő kategória. Két választásod van innentől: vagy osszeszeded magad, vagy végleg kisajatitod az áldozat szerepet, és ebben dagonyazol még ki tudja meddig.
2019. aug. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Szóval nincs munkàm se, még gyàrba se akarnak felvenni"/"Oda is csak azért vettek fel mert ismerös intézte."


Azonnal külföld!

2019. aug. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, valóban sehova sem vezet ez.
2019. aug. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez így tényleg elég szarul hangzik de nem értem mi a gondod ? Igazabol elvegezhetnel egy képzést is. Nem hinném hogy olyan buta lennél mint ahogy te beallitod magad. Kicsit össze kéne szedned az önbizalmad. Semmi nincs veszve, hidd el nekem.
2019. aug. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!