Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valóban tönkreteszem a szervez...

Valóban tönkreteszem a szervezetem? 20 kilót fogytam egy hónap alatt!?

Figyelt kérdés

Eldöntöttem megváltoztatom az étrendem,mert ez így nem mehet tovább.

A következő ételeket ettem például:

-málnaleves

-töltött paradicsom (pl hagymával,fetasajttal,paprikával)

-zöldségmix (minden zöldséget összevágok és úgy eszem)

-eperleves

-töltött cukkini (paradicsom,hagyma,fetasajt,borsó stb..)

-zacskóban párolt csirkemell ananásszal


Egy hónap alatt 20 kilót fogytam.

Egy nap 6* eszem,soha nem éhezem.Sokan mondták,hogy kicsinálom a szervezetem.Ez valóban igaz?


Eddig gíroszon,pörköltön,tésztán meg ilyeneken éltem.

Mi erről a vélemény?

114 kg-ról indultam.


28/L


2011. máj. 12. 22:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Az a baj hogyha ilyen sokat fogysz nem fogja tudni követni a bőröd a súlyveszteséget, és lógni fog rajtad.
2011. máj. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Tornázom mellette 1-2 órát naponta és szaunába járok.Az sem segít a bőrömnek?
2011. máj. 12. 22:18
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen radikális fogyás mellett radikális megoldá kéne a bőrödnek is. A szauna nem segít semmit (köze nincs a bőr feszességéhez), a torna jó lehet, izmot építhetsz, feszesítesz, így nem fogysz annyira ki a bőrödből, de nem elég néha tornázgatni, ha ilyen drasztikusan fogysz, akkor drasztikusan kellene edzened is, arra meg úgyse lehetsz képes, nem bírnád.
2011. máj. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

És a diétámról mi a véleményetek?

Nem éhezem,sőt jóllakok.

Igazuk van azoknak,akik azt mondják hogy ezzel a diétával kicsinálom magam?

2011. máj. 12. 22:32
 5/20 anonim ***** válasza:

Volt egy barátnőm egyetemen, aki hasonló tempóban fogyott, és ez lett a vége:


[link]


Ez nem ő persze, csak kerestem egy hasonlót a guglival.

Csak vagy ítz év múlva volt pénze műtétre, a legszebb huszas éveit így töltötte. Nagyon sajnáltam szegényt.

2011. máj. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha napi hatszor eszel és nem éhezel, akkor a kajával nem lehet baj. A felsorolt kaják jók. Viszont nem értem, ez miért okoz ekkora fogyást nálad. Annyira sokat és rosszul étkeztél előtte? Mert akkor tudom elképzelni, ha ez az étrend drasztikusan kevesebb/jobb az eddiginél. És eddig nem mozogtál, most meg igen? A helyedben lassítanék, a bőröm miatt.

Nagyon szépen haladsz és mindez a változás dicséretes, de vigyázz magadra. Három hónappal több nem oszt, nem szoroz, és szép is maradsz.

2011. máj. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Persze az is fontos, mikor mit eszel, és ezekből a kajákból mennyit. Bár ha nem vagy éhes, akkor nyilván eleget. :)
2011. máj. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Hát ez megijesztett,jobban figyelek a bőrömre.


A fogyáshoz szerintem hozzásegített az is,hogy ülőmunkát végeztem eddig,napi 12 órában.Most itthon vagyok,céget szeretnék alapítani.Amíg ezeket az ügyeket intézem,csinálom a kertet,takarítok stb....sokkal többet mozgok mint az irodában.

2011. máj. 12. 22:40
 9/20 A kérdező kommentje:
Hát eddig ilyen pörkölt,nagyon zsíros ételek,schips,süti stb...ezeket ettem.Havi 1-2 gyümölcs vagy zöldség volt az ételembe.
2011. máj. 12. 22:41
 10/20 anonim ***** válasza:
56%
a bőrt lehet feszesíteni váltóvizes zuhanyzással, és szőlőmagolajjal. keress rá ezekre, segítene neked :)
2011. máj. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!