Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha én nem voltam megelégedve...

Ha én nem voltam megelégedve az állásinterjún nyújtott teljesítményemmel, mégis felvettek, akkor valóban teljesen alkalmas vagyok a pozícióra?

Figyelt kérdés

Kevésnek éreztem, amit nyújtottam, nem minden feladatot tudtam megoldani, így én arra számítottam, hogy nem vesznek fel. Teljesen meglepett, hogy mégis engem választottak. Ezek szerint láttak bennem képességet arra, hogy meg tudom tanulni rövid időn belül, amire szükségem lesz a munkavégzéshez?


(Nem tudom, hogy rajtam kívül hányan jelentkeztek a pozícióra, vagy jelentkezett-e bárki is.)


2019. júl. 27. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, te voltál a legjobb. Hogy egy közül, vagy 20 közül, nem lehet tudni. Azt sem, hogy alkalmas vagy-e a munkára.
2019. júl. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nme számít, az a lényeg hogy mostantól tegyél meg mindent, amit csak tudsz.
2019. júl. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Így lesz :)
2019. júl. 27. 19:21
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbaidő...
2019. júl. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt ilyen. Ahol most vagyok. Teljesen béna voltam, mégis felvettek, 6 hónapja dolgozok ott, az egyik legjobbnak tartanak. Gondolom látták, hogy van bennem potenciál, csak izgultam. Szerintem nálad is így lehetett.

A lényeg, hogy felvettek és ennyi.

2019. júl. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Vigyázz, mert lehet, hogy a poszton, amire felvettek, havonta cserélgetik az embereket, mert így jobban megéri nekik anyagilag. És evvel egyetemben jóllehet direkt azt veszik fel mindig, aki nem teljesen perfekt az állásinterjús feladatok megoldásában, mert így már tudják, hogy a próbaidő végén az elküldéskor lehet majd mire hivatkozni.
2019. júl. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ismerem a céget, meg egy rokonom is annál a személynél felvételizett anno, akinél én (csak más munkakörre), ezért szerintem ettől nem kell tartanom. Nem egy olyan munka, ahol megengedhetnék maguknak, hogy havonta új embert vegyenek fel.
2019. júl. 28. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!