Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi brutálisan...

Miért van ennyi brutálisan elhízott ember az országban?

Figyelt kérdés

Az hogy van hogy rengetegen 30-40-50 kiló túlsúllyal "élnek", és a magyarok többsége úgy néz ki mint a tele..... zokni? Felnőtt - papíron - értelmes emberek nem fogják fel hogy ez hosszútávon mennyire nem lesz jó?


Aztán nyilván 99%-ban nem Ők a lusták, igénytelenek, akaratgyengék hanem a genetika, betegség tehet mindenről.



2018. júl. 31. 21:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
49%

főleg lelki oka van

sok a munka a hajtás . fáradtak nap végén a hátuk közepére se kivánnak még egy edzést is+ az étel egyfajta örömforrás is nekik.

én is ha nem edzenék szörnyen el lennék hzva mivel 3-4 ezer kcalt megeszem egy nap. nagyon kemény sokszor hajnali kettőkör kell kelnem mert 5kör már megy a busz de egy kétórás edzést még beiktatok. nálam ez életszellem

2018. júl. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
54%

Tisztában vannak vele mert tükörbe néznek, de nincs hozzá akaratuk. Ismertem buszsofőrt aki 20+ éve csinálta, azalatt hízott meg, Ő beismerte hogy a sok gyors étel, és nassolás ami felhozta a +kilókat. Piros lámpánál egy marék sós mogyoró, chips stb, kóla.


Azt hozzá kell tenni hogy a genetika az nagyobb szerepet játszik a dolgokban, én dolgozok napközben, és éjszaka is, hajnal 3 kor képes vagyok tepertőt enni fehér kenyérrel, energiaital mellé


Mégsem vagyok több 68kg-nál közel 180cm-hez.



Itthon nincs kultúrája az életmód váltásnak, sok ember életében akkor jön el amikor szembesül a rosszal, egy orvosi kivizsgálás alkalmával, akkor meg minden szar megoldást egyszerre akar hogy helyrejöjjön 30 év után.

Pl egy két gyerekes szülő, rezsi, autó mellett nem fog még edzőtermi bérletet kiváltani 5-10e ft-ért, a kaját átvariálni, és ami a legnehezebb, testedzést végezni akár munka után 1 órát.


Viszont most már én is ott tartok ha az utcán fiatal kövér nőket látok, hogy előtte az élet, és nem tesz a változásért, kinek fog így kelleni.

2018. júl. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
28%
Nem értem, ha az egészségtelenség a bajod, miért tolod a tepertőt meg az energiaitalt? Soványan is lehet rossz a vérképed. Ha csak kedved van csini seggeken legeltetni a szemed, akkor azt mondd.
2018. júl. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
A legolcsóbb kaja a fehér kenyér, a zsíros disznólapocka. Generációk nőttek fel egészségtudatra való nevelés nélkül, akik ezt adják tovább a gyerekeiknek. Egy edzőtermi tíz alkalmas bérlet bp-en 18-20 ezer forint. Albérlet, vagy gyerek mellett ezt nehéz kiizzadni.
2018. júl. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
63%
lehet edzeni otthon is , ez nem kifogás..
2018. júl. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
32%

Az igénytelenség minden téren fokozódik, de minimálteló helyett tapizós csodagépre van pénz, mégha hitelből is.

"Mert őn megérdemli".

2018. júl. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
45%

Mert igénytelenek ès lesz_rják,szánalmas.

Edzőteremre meg megfelelő kajára nincs pénz,de cigi meg a sör na az megy.

Testét nem tiszteli a magyar sajnos,szerintem ez gáz és,hogy elvárja,hogy párja elfogadja.

Ez mèg inkább szánalmas.

2018. júl. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
60%

"Aztán nyilván 99%-ban nem Ők a lusták, igénytelenek, akaratgyengék hanem a genetika, betegség tehet mindenről."


Nyilván, sok olyan ember van, aki a nemtörődömség miatt lett kövér, de azért ennyire ne dobálódz dolgokkal, főleg, ha ránézésre senkiről sem tudod megmondani, milyen az egészsége...Az inzulinrezisztencia pl a lakosság felét érintő betegség, nagyon könnyű miatta meghízni, plusz rengeteg ember küzd hormonproblémákkal.

Különben sem értem, téged mit zavar, hogy ki milyen.

2018. júl. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%

Melyik a jobb?


1. Én, aki egészségesen táplálkozik, sportol, de alapból széles csípős, ducibb nő, bármit is teszek.. Nem kávézok, nem cigizek, nem energiaitalozok.


Vagy


2. Kolleganőm, aki éjjel zsíros kenyeret zabál, reggelire táblás Milka kakaós csigával, napközben 2 liter kóla, fornetti, főtt étel, ropi, chips, 2 Hell, kapucsínó, vacsira otthoni zaba meg napi doboz cigi, testmozgása annyi hogy a kocsitól besétál az irodába 50 métert, és 48 kg..



Tehát én vagyok az igénytelen gondolom, ő meg az igényes, ha az utcán ránk néznek.

2018. júl. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%
Sok esetben azért, mivel a magyarok nagy része nem keres jól és nem engedheti meg magának az egészséges táplálkozást. A legolcsóbb a fehér kenyér, tészta meg rizs, de aki ezeket eszi napi szinten, az igen könnyen elhízik. A zöldségek, gyümölcsök sokkal egészségesebbek, de drágábbak is.
2018. aug. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!