Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok az ilyen...

Ti mit gondoltok az ilyen emberekről?

Figyelt kérdés

Kisvárosban laknak, esténként annak a központi részén összegyűlnek, nyomatják a zenét a hangszórókból, kocsiból, általában techno, rap (leginkább magyar), trap, és mulatós megy.

Sokan közülük isznak, cigiznek, néhányan vízipipát is visznek, és megy a buli hajnalig, néha a közeli kocsmákba és diszkóba is benéznek.

Ha felmennek Pestre, akkor gyakran a Deák a cél, ahol isznak, majd indulnak bulizni, Rioba, Rwmixbe, Moriba, hasonló helyekre.

Beszédben gyakran megy a szleng, pl. egymásra báttya, papi, tesa szavakat használják.


2019. aug. 21. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bunkó parasztok.
2019. aug. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy folyamatosan szemetet hagynak maguk után, kb. egy utcai tali maradványai rengeteg üveget, dobozt, palackot, és zacskót jelent szétszórva, miközben a közelben a kuka.
2019. aug. 21. 12:08
 3/11 anonim ***** válasza:

Mindenki úgy él és azt csinál ami és ahogy neki tetszik, egészen addig, amígy nem árt vele.

Tehát a zenehallgatást ha nem éjjel csinálja, akkor nem téma, a szemetelést nehezményezem. Ennyi.

2019. aug. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#1 Éjjel megy a zene.
2019. aug. 21. 12:37
 5/11 anonim ***** válasza:

Én meg értem hogy buliznak mert mindenki bulizik néha vagy bulizott valaha. De azért másokat is tiszteletben kell tartani nem szemetelni, nem hangosan üvöltve fel tekerni a hangerőt.


Ha olyan emberekről van a szó hogy oda ménsz és azt mondod hogy vegyenek le a hangerőböl akkor még bele kötnek az emberben. És nagyobb baj is történhet. Ennek az a legjobb módja hogy rendőröket hívni kapnak pár bírságot és többé nem mennek oda.

2019. aug. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Városi bugrisok!
2019. aug. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 nemaRendőrség ***** válasza:
Romák
2019. aug. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 Akik az én kérdésem inspirálták, azok között alig van roma, szinte mind magyarok.
2019. aug. 21. 13:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Tipikus white trash
2019. aug. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sok ilyen van, persze. Ha ők ettől lesznek boldogok, csinálják... :)

Én sose lépnék be egy ilyen gang-be, de ez teljességgel az ő dolguk. Ne szemeteljenek és őrjöngjenek részegen, és akkor elfogadható.

2019. aug. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!