Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Előfordult veled, hogy bár...

Előfordult veled, hogy bár összességében jól elvoltál a munkahelyeden, mégis történtek olyan dolgok, amelyek miatt váltanod kellett?

Figyelt kérdés
Tehát hasznosnak gondoltad, értelmes dolgokkal foglalkoztál, a fizetés is jó volt csak volt legalább egy kollégád akinek a viselkedését nem tűrted. Vagy például jó volt a csapat, csak a fizud volt kevés stb. Azaz összességében pozitív képed volt a munkahelyedről, de valami miatt mégsem működött.
2019. jún. 19. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kirúgtak, ezért váltanom kellett. 39F
2019. jún. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minden munkahelyemen volt egy valaki, aki az agyamra ment, de nem miatta mondtam fel; elment ő minden esetben.


Most is van egy kollégám. Eddig imádtam a munkahelyem, semmi gond nem volt, de aztán, jóval azután, hogy felvették, nagyon egoista módon viselkedett velem, hiába szóltam neki, folytatta. Plusz sokszor rámförmedt, ha hozzászóltam vagy csapkodva írt nekem a klaviatúrán.


Besokaltam, egy hónapja nem álltam vele szóba. Ő se velem cserébe.


Ma kihívott a folyosóra (nem tudom mi vette rá) és ordított velem, hogy ő nem érdemli meg, hogy ne beszéljek vele és, hogy annyira nehéz most az élete és más dolgok miatt annyira szenved, hogy nem kéne belé rúgnom. Meg én nem tehetem meg, hogy személyes ellentétek miatt falat húzok magam köré; elvégre csoport vagyunk. És próbál rájönni, mi lehet a baj; már beszélt a kollégákkal, a családjával és ő most emiatt is mennyit szenvedett.


Én elmondtam, hogy nekem miért lett belőle elegem és nem utálom őt, csak ez meg az nem esett jól és elment a kedvem, hogy vele beszélgessek.


Megbeszéltük a dolgokat, meg megölelt, szóval most épp béke van, de mondta, ha még egyszer meg merem ezt tenni, hogy nem beszélek vele, szól a főnöknek.


Mondjuk azért azt megnézném;


Kolléga; Főni, figyi! Julcsi nem hajlandó velem beszélni.


Főnök; lol

2019. jún. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, az, hogy nem beszéltem vele; munkaügyi dolgok miatt hozzá szóltam, bár nagyon ritkán kellett. Magánéleti dolgokról meg nem beszéltem vele, csak csendben ültem, dolgoztam.
2019. jún. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Alapvetően jó hely lett volna, csak ment pár ember részéről a xarkeverés, ez nem tetszett. Volt, akit a pínz motivált csak.
2019. jún. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A munka és a társaság jó volt, de rengeteget kellett dolgozni kevés pénzért. Most láblógatósan, túlórák nélkül megkeresem a másfélszeresét.
2019. jún. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!