Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy legtöbbször nagyon fáradtnak érzem magam pedig nincs miben elfáradnom?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok, alig 22 éves. Jelenleg szabadságon vagyok, szóval itthon töltöm a napjaim, nem csinalok farasztó dolgot mégis levert vagyok. Vérképem rendben van és a pajzsmirigy is. Álmos vagyok, sokszor a kave sem segit. Pedig olyan jo lenne fitt lenni és pörögni:(

Már nem tudom mit tegyek,hogy ne legyek ilyen.

Veletek volt ilyen? Hogyan léptetek ki belőle?


2019. aug. 22. 13:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla, hogy az lennék, de tény hogy sokat agyalós és kissé negatív lettem az elmúlt időkben... nálad ez az ok?
2019. aug. 22. 13:42
 2/6 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nem tudom. Egyszerűen csak untat minden és mindenki. Erre mondják, hogy a szar is ízetlen. :D
2019. aug. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor végülis Lehet a külvilaggal van a gond, ami épp körülvesz.

Én meg azt erzem, hogy bennem nem okes valami, mert folyton húz az ágy és álmosnak érzem magam, nem úgy pörög az agyam, ahogy kéne...

2019. aug. 22. 13:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok.

Az egész napom unalmas és igy hamar elalszok. Ha pedig agyalok, vagy szeretek amit csinálok, akkor egész nap tudnék fent lenni

2019. aug. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem életmód váltás segitett, pl hobbi, sport
2019. aug. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is megvan ez.


A poén az, hogy szoktam bringázni, kirándulni, túrázni. Simán lenyomok 6-8-10 órás teljesítmény túrákat. Vagy legutóbb 3 naposon voltam sátorral a hátamon. Viszont ha itthon vagyok, akkor eégsz nap el tudok lenni "Stand by" üzemmódban és csak nézek ki a fejemből.

2019. aug. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!