Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az "üzenete"annak hogy...

Mi az "üzenete"annak hogy nagyvonalakban teszel ki képet nyaralasrol vagy reszletesen?

Figyelt kérdés

Facen.

Az tünt fel a legtöbb ismerösöm nyaralàseol csak pàr képet tesz fel. Összeallnak pozolnak a hatter is alig latszik. Tehat közeli képek leginkabb a csaladrol, tarsakrol, baratokrol.


A gazdagok altalaban ugye meh jachtokat, kocsikat, luxusvillakat osztanak meg, ott a hangsuly inkabb a hatteren van.


En feltettem olyanokat(kb 10 képet) amik cselekmenyeket abrazolnak leginkabb (nem összeallos pozolos képek)hanem epp pl akadalypalyan maszunk, vàrat nezünk, kompozunk, elöadason vagyunk, strandon pl csuszunk a csuszdan, szoval mindig egy elkapott mozzanat/mozdulat a kèp, cselekmenyek, elmények "bemutatàsa", története van.


Csak elgondolkodtam azon hogy most ez tulzàs lenne esetleg azaz nem "illik"kitenni azt hogy miket CSINALTAL, hanem kiindulva az ismeröseimböl par beallitott foto akàr a kocsiban ülve csak(!)nyaralàsrol es ennyi?


Szoval en "tulzàsba"eshettem talàn?


2019. aug. 22. 13:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erre nincs "jó" megoldás.


Kezdjük ott, hogy nem a gazdagságtól függ, ki miket oszt meg. Az átlag ember is ugyanúgy csinálhat naponta képet az Opel Astrájáról, meg a gazdag is lehet "pózolós".


A háttér alig látszik dologból nekem inkább az jön le, hogy nem azt akarja mutogatni, hogy hol merre mit csinálnak, hanem azt mutatják, hogy kikkel vannak. Egymásnak adnak emléket egy közös képpel.


Én például magamról nem igazán szeretek képet kirakni, így csinálok tájképeket a túrán, meg 1-2 makrót és a jobbakból egy sorozatot kiteszek. Aztán aki akarja megnézi.


Vagy volt olyan, hogy a céges kocsiról dobtunk fel képeket. Leparkoltam vele valami jó helyre és nyomtam olyan fotót, hogy a gyártó katalógusába is beférne. Ez átlag embernek semmit nem jelent, viszont a cégen belül mindenkinek tetszett, hogy milyen jól néz már ki.


Amúgy nekem például pont ezek a "cselekmények" tűnnek beállítottnak. Vannak ilyen ismerőseim, éppen mindig "valami" közben készül róluk nagyon jól sikerült kép. Számomra ez pont attól nem természetes, hogy az adott pillatatokat megélni kell, és kicsit olyan, mintha nekik lenne egy saját fotósuk aki folyton őket fotózzák, hogy látszódjon minden amit csinálnak.


De ellent is mondok magamnak, mert időnként nekem is sikerül elkapni 1-1 jó pillanatot, kollégákról, munkásainkról, vagy családtagokról.


Összességében meg olyanra csinálod amilyenre akarod, a lényeg hogy neked tetsszen, mások meg amúgy is leszarják.

2019. aug. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

En csak abbol is indultam ki hogy nekem meg az "àllo"képek (allnak/ülnek mosoly es semmi)az unalmasak. Hamàr képet tolnak elém lenne legalabb vmi rajta is hogy milyen apropobol keszült legalabb, ha màr semmi egyéb tartalma nincs


De kezdtem ugy erezni semmilyen szemelyes tartalmat nincs ertelme feltenni, ezért is kezdtem idézeteket vagy vicceket inkabb, ami meg csak félreértések talaja lett az en esetemben.


Mindegy. Fennhagyom egy darabig a nyaralosat hogy képben legyenek akik a hàttérböl csekkolnak sunyin, "lesegetnek", azutan szépen törlöm


Nem is értem miert nem lehet ugy beallitani hogy ismerös NE lassa csak aki nem ismerös. Nekem pont ez a funkcio hianyzik.


O de jön a karacsony is. Megint mindenki"bele fog huzni a fa melletti kepfeltötesekbe"

2019. aug. 22. 19:39
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
#12: Na jó, elvesztettem a fonalat. Ugye tudod, hogy a fb-n túl is van élet? Az isten szerelmére, menj ki az utcára!
2019. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Neked tényleg agyadra ment a fészbúk.
2019. aug. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!