Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Anyukák, ha a gyereketekről...

Anyukák, ha a gyereketekről lenne szó, elmennétek iszapbirkózónőnek?

Figyelt kérdés

Ha olyan élethelyzetbe kerülnél, és hogy el tudjad tartani a gyerekeidet, mert így rövid idő alatt több pénzt össze tudnál szedni.

Bevállalnád, vagy méltóságon alulinak tartanád, hogy rendszeresen iszapban hemperegj és összekoszold magad, még ha jól is fizetnének érte?



2019. aug. 23. 17:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
38%
Egy ennèl durvább jellegű, de kissè hasonló problèmáról szól a Raze c. film.
2019. aug. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem ismerjük a részleteket, pedig az ördög mindig a részletekben rejlik. Ha ANNYIVAL jobb a lóvé mint egy hétköznapi melóból, akkor én a helyedben csinálnám egy ideig, hogy egyenesbe jöjjetek, aztán hagyni rá. Akibe szorult némi érzelmi intelligencia az nem azt fogja mondani, hogy milyen senkiházi vagy, hanem hogy egy erős anyuka aki ezt is bevállalta a gyerekekért.


Nem tudom számít-e neked a véleményem, de én nem néznélek le érte.

2019. aug. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
nem
2019. szept. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!