Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti menniért vennétek meg egy...

Ti menniért vennétek meg egy teljesen élethű fekete-fehér grafikát, amít az általatok küldött kép alapján készítek?

Figyelt kérdés

Csak elmèleti kérdés , tegyük fel hogy veszek egy kepet ami a fent leírtak szerinti. Mennyit adnál érte?


Értelmes, rendes válasz= zöld kéz!


2019. aug. 23. 23:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Magadtól, fejből is tudsz rajzolni, vagy csak az ilyen jobb agyféltekés maszatolás megy?

Ilyenért egy forintot nem adnék, az egyedi grafikákat viszont szeretem.

2019. aug. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Egyébként is tudok rajzolni, meg festeni is:) igen , valóban jobb “agyas tanfolyamot is végeztem, mivel arcokat nem tudtam rajzolni sajnos. Inkább tájképes vagyok:))

Viszont én büszke vagyok magamra mert ez életem első két portréja. Gondolom még fogok fejlődni, mivel még gyerek vagyok (tényleg nagyon fiatal) ezért ezt a kesobbiekre gondolva kérdeztem.

Köszi a válaszokat!

2019. aug. 24. 21:58
 13/13 anonim ***** válasza:
68%

"mivel még gyerek vagyok"

Ezért nem foglak megenni... ööö... nagyon.


Nem vennék tőled ilyen képet.


Nem érdekel. Tudom, egyéni szoc. probléma, de hallgass végig.


Nem arról van szó, hogy nem vagy nagyon ügyes, de a "fotó alapján rajzolt, teljesen élethű, fekete-fehér grafika" nálam még bőven az "iparosmunka" kategóriába esik. Ha már pénzt adok ki valamiért, akkor az egyedi: gondolat, látásmód, kifejezésmód, valami...


Másrészt - és ez nagyon sok embernél faktor - nincs neved, nem tudjuk ki vagy, nem ismerünk. Még nem tartasz ott, hogy szükséged legyen erre, de ha keresni akarsz a képeiddel, akkor magadat, a nevedet kell tudni eladni.


De egyelőre inkább még tanulj, ügyesedj sokat!

2019. aug. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!