Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki hibázik, de rossz...

Ha valaki hibázik, de rossz logikával azt következteti, hogy a másik volt a hibás, nincs lelkiismeret furdalása, akkor tiszta lesz a lelkiismerete ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2019. aug. 25. 00:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Bár jobban bele gondolva, a rossz álmoknak az esetek többségében, valami féle belső meghasonlotság az oka. Amikor valamilyen modon az ember nem hű önmagához.

Lehet persze külső oka is, bár itt se igazán lehet éles határt huzni.


Remélem tudtam egy kis fényt gyújtani a sötétben! :)

2019. aug. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Mondon ne járasd magad tovább le! Baromságokat írsz!
2019. aug. 25. 14:11
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Miért járatnám le magam? Mert nincs affinitásod hozzá, hogy működik az emberi lélek és nem érted amit mondok?

Semmi gond ezzel! Azt nem értem akkor minek akarod tudni, ha esélytelen hogy felfogd?

Kvantum fizika se baromság attól hogy a Besenyő Pista bácsi nem érti.

2019. aug. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem veszed észre, hogy nem kíváncsi senki a hablatyolásodra?
2019. aug. 25. 16:54
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

Megválaszoltam a kérdésed csak nem tudod felfogni. Nincs meg az a fogékonyságod a saját tudattalan impulzusaidra mint nekem a sajátomra. Ezért hiszed hogy amit mondok baromság. Egyszerűen nem rendelkezel a szükséges érzelmi intelligenciával.

Tapasztalatból tudom hogy az emberek többsége ilyen. Az is tapasztalat hogy úgy se fogják felfogni amit mondok, ezért rájuk hagyom a faék szerű világ látásuk. Semmi gond ezzel, nem mindenki egyforma, visszont te bunkó vagy. Igaz, ez a két dolog többnyire árukapcsolásban van.

2019. aug. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
60%

62 %-os szerencsétlen,


" Az is tapasztalat hogy úgy se fogják felfo"


nem bírod megérteni,hogy senki nem kíváncsi az agymenésedre?!

2019. aug. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Csak ketten beszélgetünk, én és te aki a kérdező is egyben.

A kérdésedre normális választ adtam csak nem érted.

Mégegyszer, a kérdésedre a válasz: Nem! Nem lesz tiszta a lelkiismerete.


Az ember bemagyarázhatja magának hogy a másik a hibás de legbelül, a tudatalattijában ő is érzi legebelül hogy NEM! Csak nem vallja be magának.


Mitől ilyen érthetetlen ez? Tudsz rá racionális magyarázatot adni azon kivül hogy "baromság"?



Nekem van vénám az ilyen kérdésekhez.

Ha tőled annyira távol áll hogy gondolkodás nélkül lesöpröd az asztalról a választ, miért kérdezzel ilyent? Gondolod hogy be akartalak csapni vagy unatkoztam?


Eltudod képzelni hogy vannak olyan érzéseid és gondolataid aminek nem vagy tudatában?

Mindenkinek vannak! Gyakorlati tudás.

2019. aug. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!