Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez tényleg nagyon beteges?...

Ez tényleg nagyon beteges? Annyira, hogy jogosan szól be miatta aki egy házban él velem?

Figyelt kérdés
Utóbbi időkben este korán fekszek, már 20:30-21 óra körül szeretek lefeküdni, hajnalban meg korán ébredek. De főleg ez a korai lefekvés olyan, hogy nagyon rá vagyok görcsölve, ha ennél később kerülök ágyba attól bestresszelek. Nekem ez már így kényelmes. Viszont akikkel egy házban élek, őket zavarja, az egyikük szerint elmebeteg dolog amit csinálok. Tény, hogy szeretem ha csendbe vannak a körülöttem levők miután lefeküdtem, ha nem zajonganak túlzottan. Csendben tudok elaludni csak. Tényleg ilyen beteg szokás ez tőlem?
2019. aug. 25. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom hogy van e erre valami szabályozás nálatok, azért azt ne várd el hogy mindenki hozzád alkalmazkodjon. Nem fognak miattad vegetálni 9óra után. Az más hogy flexelni ne kezdjenek el, de pl ha a beszéd, mászkálás, wc lehuzás zavar az a te bajod, költözz olyan helyre ahol ezt elkerülheted
2019. aug. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Mi zavarót csinálnak miután te lefekszel? Ha bömböltetik a TV-t, akkor kezdenek el a dob órájukra gyakorolni vagy üvöltöznek akkor nem jogosan szólnak be, tiszteletben kéne tartaniuk és ezeket a tevékenységeket máskor vagy halkabban végezni.
2019. aug. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Ez nagyon ismerős. Mármint, nekem is van ilyen családtagom. :D Az oké, hogy senki se ordibáljon, vagy kezdjen el porszívózni, viszont szerintem elég izé elvárni azt, hogy egy adott idő után mindenki teljesen csendben legyen. Mert az, ha az ember csak akkor tud elaludni, ha teljesen csend van, az szerintem alapból problémás, mert bizony nem fog az ember mindig olyan helyen élni, ahol semmi sem fog bezavarni. Szóval ha az ordibálás pl. zavar, az normális, de ha a legkisebb zaj, pl. WC lehúzás, vagy ha valaki mossa a kezét, akkor az már nem normális.
2019. aug. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel abszolút semmi baj nincs. Ha meg nem tetszik a zajongás, rájuk szolhatnál. De ha nem tetszik, miert nem költözöl el?
2019. aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
Nekem ezzel baj lenne. Ha korán akarsz lefeküdni, akkor tudj korán elaludni. Este 10 után elvárható, hogy csendesebben legyenek, de nem fog mindenki kussolni, csak mert te kényszeresen ekkor fekszel le.
2019. aug. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!