Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van nálatok olyan filmsorozat,...

Van nálatok olyan filmsorozat, ami már-már beteges és függőséget okoz számotokra?

Figyelt kérdés

Kb. kívülről tudom már a Csengetett Mylord? c. sorozat minden részét, de nem tudom megállni, hogy újra és újra meg ne nézzem. Még mindig elszórakoztat és érdekes módon meg is nyugtat, vagy nem is tudom, hogy írjam le.

Persze nézek más filmeket is, de ezt századjára sem hagyom ki. Ez már orvosi eset?



2019. júl. 7. 13:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nincs ilyen
2019. júl. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Anyám borogass volt ilyen, most a Mi kis falunk. Betegesnek nem tartom, de ha negyedjére is le kell ülnöm megnézni a teljes sorozatot, örömmel fogom tenni.
2019. júl. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem ilyen súlyos a helyzet.

Bud Spencer - Terence Hill filmeket végtelenszer meg tudom nézni újra, de csak tv-ben elkapva, nem keresem a lehetőséget. Sorozatokat nem szoktam újranézni, viszont ha elkezdek valamit akkor képes vagyok napokig folyamatosan darálni az évadokat

2019. júl. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Family guy, amerikai fater, futurama, simpsons ezekre alszok el mar par eve es legalabb 3 szor vegig neztem oket
2019. júl. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Jóbarátok. Olyan 6 éves korom óta nem telt el úgy szerintem egy hét sem, hogy nem néztem belőle legalább egy részt. Minden évadot milliószor láttam már, de ugyanúgy nevetek rajta.

23/L

2019. júl. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Mennek a zöld kezek. :)
2019. júl. 7. 14:38
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mézga család kalandjai.
2019. júl. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az Anyámos-Falus válaszoló. Itt apukamnál havonta 1x meg kell nézni az Ördög prádát visel c. filmet, annyira szereti. :D
2019. júl. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Annak idején a Battlestar Galactica. Amikor torrentről letöltöttem sok részt egyszerre, néha annyira érdekelt, mi lesz a folytatás, hogy reggelig néztem, pedig már hulla álmos voltam.
2019. júl. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%

Bud Spencer-Terence Hill filmeket gyerekkorom óta 5000.szer nézve is ugyanolyan gyermeki élvezettel nézem, és szóról szóra fújom a jeleneteket :D

Ezen kívül Agymenők, ami egész nap zörög, az sem baj, és a South Park részeit is már 3000.szer nézve is imádom :D

30 N

2019. júl. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!