Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz ember vagyok ha vannak...

Rossz ember vagyok ha vannak emberek akik mar kulso alapján sem szimpatikusak?

Figyelt kérdés
Most igy a hideg nyomon c film kapcsan jutott eszembe. Ez a Casey affleck annyira ellenszenves arcu nekem hogy egyszeruen nem tudok szimpatizalni vele egy filmjeben sem. Olyan agressziv feje van es a mimimaja is olyan fura. Neha vicsoritva beszel. A valo eletben is az agressziv arcu emberek taszitanak akkor is ha a belsejuk meg teljesen masmilyen. Ezert rossz embernek erzem magam es felszinesnek
2019. aug. 25. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért lennél? Ez van nem lehet mindenkinek mindenki jó.. Én meg elitélem a magamutogató bulizgatós haspólós lányokat, és?

18f

2019. aug. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. Én meg azt a fiatal párt nem bírom, akiket néha szoktam látni konditeremben. Elsőre a tekintetük volt az irritáló, most már a viselkedésük is.
2019. aug. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hazugság lenne azt gondolni, hogy az ember nem így működik. De. Az embernek vannak előítéletei, és mindig lesznek, akik kevésbé szimpatikusak számára. Viszont a rossz ember ott kezdődik, aki az általa nem kedveltek ellen elkezd uszítani, ártani nekik úgy, hogy azok előtte neki soha nem ártottak.
2019. aug. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel gáz,nyugi:)

Ha valaki nem szimpi,ne foglalkozz vele.akkor lennél gyökér,ha elkezdenéd bántani,pusztán azért mert nem szimpatikus

2019. aug. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindegy.
2019. aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!