Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is így van ezzel, vagy...

Más is így van ezzel, vagy bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
Évek óta érzem, hogy egyre kevésbé tudom átélni a dolgokat, egyre kevésbé vagyok lelkes, még azokban a dolgokban is amik érdekelnek. Fiatalabb, kissebb koromban amikor azzal foglalkoztam, azt csináltam ami érdekelt, akkor szinte úgy éreztem az egész külvilág megszűnt létezni és volt egyfajta "flow" élmény, nem tudom ez-e a helyes kifejezés, tehát amikor csak a jelen és csak az a dolog amit csinálsz köti le az egész tudatodat, és mellette iszonyat jól is érzed magad, boldog vagy. Viszont ez az "érzés", jelenség évek óta nincs jelen az életemben, hiába érdekelnek dolgok, területek, valahogy nincs meg ez az érzés, amikor csinálom. Esetleg nem tudom mi érdekel? Vagy ez a bizonyos flow érzés csak a gyerekkor jelensége és szépen lassan eltűnik? Sikerült valakinek ezt visszahoznia az életében, vagy esetleg el sem veszíteni, és bennem van csak a hiba? Komolyan érdekelne, hogy ti hogy vagytok ezzel, mert én az életemben erre vágyom a leginkább, hogy ezzel az érzéssel tudjam csinálni azt ami érdekel és amit szeretek.
2019. aug. 27. 12:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Mas is van igy. De gondolj bele mennyien szegenyek betegek a vilagon, van akinek mar az orom lenne ha setalhatnak egy kicsit. Ugye maris mennyire mas a vilag?
2019. aug. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!