Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bennem van a hiba?

Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
Egy hét alatt két emberrel is összevesztem, még pedig azért, mert iszonyat neveletlen, bunkó dolognak tartom, hogy ha írok valakinek egy üzenetet, akkor nem képes rá visszahányni legalább egy igent, nemet, vagy bármit.
2016. nov. 11. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezért összeveszni bazinagy marhaság.

Akkor válaszolnak amikor akarnak. Az bunkóság, és gyerekes, hogy ha nem figyelnek rád akkor te hisztizel egyet. Elhiszem hogy szarul esik, de nem szólhatod le őket azért mert nincs kedvük visszaírni.

2016. nov. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor csak nekem természetes, hogy mindenkinek felelek, bármennyire is nincs kedvem?
2016. nov. 11. 20:03
 3/7 anonim ***** válasza:
attol fugg. ha visszairnak altalaban, de most nem, akkor kicsit tulreagaltad.
2016. nov. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen. Illene visszaírniuk, de nem szidhatod le őket ezért. Te viszont rendes nevelést kaptál, ezért ezt természetesnek gondolod, és elvárod hogy más is ugyanígy gondolkodjon mint te.
2016. nov. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kisstílű, pitiáner ember lehetsz, bár valamelyest igazad van.
2016. nov. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Anno nekem is volt hogy volt haveromnak irtam de ő nem írt vissza. Kb 2-éve volt azóta se írt vissza 😂 Azóta nem is beszéltünk 😂 Ne parázd túl ha nem ír vissza akkor nem ír vissza. Nincs abban az semmi
2016. nov. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Helyzetfüggő a dolog. Ha olyanoknak írsz, akik nem kíváncsiak rád, akkor érthető, hogy nem válaszolnak. Ha olyanok, akikkel amúgy jóban vagy fontos dolog volt, akkor érthető.

Az is kérdéses, hogy mennyi idő után nem válaszoltak.

2016. nov. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!