Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ennyire elviselhetetlen rossz...

Ennyire elviselhetetlen rossz gyerek lennék?

Figyelt kérdés

25 éves lány vagyok, egyetemre járok öt éve eléggé nehéz és azt érzem minden perce megkeseríti az életemet. Az állandó megaláztatások, a nyomasztó időpontok és kötelezettségek sora melletti tanulás már teljesen lefáraszt és feltöltődni sincs időm. Mindig menni kell tovább, mintha sosem lenne megállás és ha kicsit jobban érezném magam egyből jön valami idegörlő dolog.

Stabil párkapcsolatom van évek óta, otthon segitek amennyit tudok, emellett nem vegzem rosszul a tanulmányaimat csak már azt érzem rámegyek erre és körülöttem mindenki. És főleg azt érzem mintha mindenki semmibevenné amit csinálok, haszontalan semmirekellő lennék.

Annyira hosszu az egyetem hogy nem latom a végét mindennap úgy kelek fel hogy már fáradt vagyok, mi rossz johet ma.

Vannak barátaim igaziak azonban kevesen. Az egyetemrol senki, a legjobb barátnőm sem beszél velem és azt érzem ezekről mind én tehetek. Állandó megfelelési kényszerem van és úgy érzem ez nem véletlen, mert megakarok felelni a szülőknek, az egyetemen, a gyakorlati helyemen, itthon.

Mit tehetnék hogy kicsit konnyebb legyen a helyzetem?

Egész nap tanulok a negy fal kozott, neha elmegyek futni ennyi a kikapcsolódásom hosszu ideje, de sajnos másképp nem megy mert nehezen tanulok, de szeretném befejezni az egyetemet.


2019. aug. 27. 13:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A kulcs kifejezés az " állandó megfelelési kényszerem van". Ettől érzed rosszul magad.
2019. aug. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A munkával ugyan ez van... Minden nap felkelni, bemenni, mire hazaérsz szinte mész aludni, a szabi semmire se elég. És még nyári szünet sincs. Te még szerencsés vagy. Élvezd amíg lehet, mert utána 40 év gürcölés következik a túlélésért.
2019. aug. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Egy évem maradt a legnehezebb. Mindig is labilis voltam érzelmileg, de most végképp rosszul erzem magam lelkileg es fizikailag is. Hogyan vészeljem át ezt az egy évet?
2019. aug. 27. 13:30
 4/16 A kérdező kommentje:

1es igen, de nem tudom mit tehetnék ellene azt érzem hogy csak ugy vagyok jo, ha mindenki kívánságát lesem.

2es igen, tudom nagyon jol hogy igazabol innen mar jobb nem lesz pláne ha jonnek a gyerekek stb. Mókuskerék.

Ezért is irtam ki a kerdest mert ha mar most igy elem meg akkor kesőbb már csak rosszabb lesz és szeretnék változtatni.

2019. aug. 27. 13:31
 5/16 anonim ***** válasza:
Irtad, hogy szeretned befejezni az egyetemet. Ez fontos, ez alapozza meg a jövödet. Stabil parkapcsolatod van, talan ez az egyik legfontosabb ebben a korban. Összegezve azok alapjan amit irtal en azt tanacsolnam, hogy ne görcsölj a baratokon, csaladodon. Keszits ütemtervet, hogy mennyit tanulsz, utana/közben menj el futni, setalni vagy jogazz. A fennmarado idöt meg töltsd a paroddal. Sok sikert a sulihoz!
2019. aug. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak magadnak akarj megfelelni es kesz!
2019. aug. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Vannak barátaid. Van párkapcsolatod.

Mi a gond az egyetemmel? Nem szereted? Fogod használni? Most már ne hagyd abba, de ha ilyen rossz, akkor az elején lehet, hogy váltani kellett volna.

Egyébként mi ilyen nehéz? Orvosi? Mert akkor a munka is nehéz, nyomasztó lesz és iszonyat nagy felelősség. És ezerszer nehezebb, mint az egyetem.

2019. aug. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

6os: talán pont magamnak nem tudok lehet ez a baj.

7es: igen, orvosi egyetem.

2019. aug. 27. 13:43
 9/16 anonim ***** válasza:
30%

Csak nekem furcsa?

25 éves lány aki orvosi egyetemre jár, és lánynak hívja magát?

2019. aug. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%

"25 éves lány aki orvosi egyetemre jár, és lánynak hívja magát?"


hívja magát néninek?

2019. aug. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!