Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ettől rossz ember vagyok?

Ettől rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

Sajnos belenéztem az Anikó show 100.-ik részébe.

Gyerekek voltak benne, de szerintem marha irritálóak voltak. Affektáltak, furán beszéltek, jó még elsőbe járnak de szerintem nagyon idegesítő. Továbbá az egyik pamkutyát rappelt és persze a végén az anyáz*** sem maradt el. Eleve hat-hét évesen ilyeneket néznek, szánalmas szerintem.



2018. máj. 27. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagy rossz ember, teljesen normális reakció. Ilyen műsorokat jobb nem nézni.
2018. máj. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld, nem véletlen nem akarok gyereket.
2018. máj. 27. 09:26
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Engem is idegesítenek úgy általában,ebbe meg belenéztem,1 perc után gyomoridegem lett

Én se akarok és szerencsére a kiszemeltem is rühelli a kölyköket ;) 18/F

2018. máj. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Yoda m. ***** válasza:
100%

Tisztelt Mónika show-n felidegesedni képes férfiak és "Apa"-nem jelöltek!


Valóban igaz, hogy felesleges nézni olyasmit, amit nem bírtok egykönnyen elviselni. Azért még másik 100ezer (millió?) néző is nézhette még rajtatok kívül. De, ha MINDENKI úgy gondolkodik, mint Ti, hogy: Pfúúúú... akkor már gyerek az nem is kell...

Könyörgöm, lassan kipusztul az ország lakossága. Na, azért annyira nem félek attól, hogy a népesség olyan nagyon megcsappanna. Vannak, akik nem nagyon néznek TV-t, lehet, TV-jük sincs, viszont szép számban szaporodnak, népes családokat alapítanak... szóval lesz, aki megszülessen.

De, ha ez sem elég, még jöhetnek az afrikai menekültek... Ők sem néznek Mónika Show-t.


Ha ilyet láttok, az nem azt jelenti, hogy Fúúúúújjjjj, mert minden gyerek ilyen undorító...

Nem. Oda csak beválogattak néhány "különleges" gyereket. Ez minden.


Ez igazán ne vegye el a kedveteket a gyermekáldástól... vagy legalábbis ne ez legyen a szempont.


Kérdező: Ettől miért is lennél rossz ember? Sőt, marhaságok felismerésére érzékeny ember vagy.


Az ERŐ legyen Veletek!

2018. máj. 28. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!