Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szorongásos, depressziós,...

Szorongásos, depressziós, önértékelési problémákkal küszködő pánikbetegként mennyire szerencsés elköltözni?

Figyelt kérdés

A szüleimtől, akik ilyenné tettek nárcizmusukkal, alkoholizmusukkal stb.


Elköltöznék, de rettegek attól, hogy egyedül mégjobban befordulok, és ha el megy az eszem, olyat teszek, amit nem kéne normál esetben.

Na meg ott van a céltalanság, önállótlanság. Úgy érzem csak bolyonganék.


24F



2019. aug. 27. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Hát kb életveszélyes XD
2019. aug. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bill Is Dead ***** válasza:
100%
Ha a szüleid a lelki nyomor forrása, akkor ideje csomagolni.
2019. aug. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A mergezo kornyezet elhagyasa pedig nagyon sokat segitene, ilyen esetben pont a koltozest szoktak javasolni. Ha magara van utalva az ember, akkor kenytelen elhessegetni a depresszios gondolatait, tullepni a szorongasan annak erdekeben, hogy fenntartsa magat, haladjon az eletben. Szoval ha van ra anyagi lehetoseged, mindenkepp koltozz. A vesztes, alkoholista szuleid velemenyevel meg ne foglalkozz.
2019. aug. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok és nagyon rossz! :(
2019. aug. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ezt akkor tudod meg,ha elköltöztél. ha van valamilyen végzettséged, szakmád, kocsid, szabad pénzed akkor bátran csapjál bele.

így nehéz megmondani,hogy kivirulsz-e a szabadságtól és szociálisabb leszel, vagy nem.

amúgy az emberek nagy része bolyong a világban, keresi a helyét. ez normális, mégha kifelé más is látszik. a kiszámítható életnek is megvan a jó oldala, de ugyanakkor annak is,ha nem szokványos életed van,mégha azt nem is te választottad alapvetően.

utóbbiak sztem sokkal önállóbban gondolkoznak és kevésbé kötik őket a szokások, társadalmi elvárások szabadabban váltanak.

minél több tapasztalatod van a világról személyesen, annál előbbre haladsz és annál jobban fogod magadat is megismerni, magabiztosabb leszel.

és ahogy előttem írták,ha nem lesz időd töprengeni,mert dolgozni kell,fenntartani magad akkor ezek a negatív gondolatok is elmaradnak.

feladatok lesznek, amiket meg kell oldani és rajtad áll,hogy bírkozól meg velük. felnőtt leszel.

a lényeg,h te tudod mi a jó neked és törekedj arra,hogy olyna helyre kerülj,ahol jól érzed magad.

csak egészség legyen arra vigyázz. sportolj, aludj eleget, kapcsolódj ki, egyél egészségesen, szórakozz és ha rendben vagy akkor a terheket is jobban viseled majd sokkal.

az élet célja, hogy boldog legyél sztem. azt meg te tudod,hogy mi az és azt kell keresni,ami örömet okoz. semmi más nem számít.

2019. szept. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!