Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ebben az allapotban?

Mit tegyek ebben az allapotban?

Figyelt kérdés
A problémám a következő. Kb 1 évvel ezelőtt lett egy konfliktusom egy barátnőmmel akivel azota nem beszélünk. Ő a fél város előtt engem lejaratott, kibeszelt, konfliktusokat generált nekem egy olyan dolog végett amit én se értek, a titkaimat kifecsegte sőt még hozzá is tett dolgokat. A gondom az, hogy olyan hatással van rám bármiféle konfliktus, hogy egyszerűen nem tudom túl tenni magam ezen meg főleg . Nem csak ezzel a dologgal, hanem bárkivel barmilyen ügyem akad, honapokig azon ragodok. Ez nem azt jelenti, hogy en mindenkivel nehezen jövök ki, sőt pont az ellenkezője, de ha helyzet van egyszerűen felőröl. Mar ott tartok hogy se instagramon se facebookon nem teszek ki soha semmit, mert már azon kattog az agyam hogy ki lajkolja ki nem. Nem jarok a varosban sehova, nehogy osszefussak a csajjal, mert ha latom kb 180 a vernyomasom. A munkahelyemen is ezen ragodok. Naponta tobbszor felmegyek a facebookra megnezni hogy nem rak e ki barmifele idezetet a csaj ram, mert anno ezt tette es igy is probalt lejaratni masok elott. Mit tegyek?
2019. aug. 27. 16:45
 1/2 anonim válasza:

Ne add meg neki azt az örömet,hogy téged kikészít.Gyenge ember lehet,aki attól érzi magát erősnek,ha mást bánthat.

Ha téged erősnek lát, ő gyengülni fog.

2019. aug. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Figyelj: minel ink azt latja rajtad h idegesit annak hamarabb megteszi. Tegy ugy h nem erdekel. Nem lehetsz boldog ha mindig tole felsz. Nem erdemli meg@
2019. aug. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!