Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 9. Osztályba való beilleszkedé...

9. Osztályba való beilleszkedés nehéz?

Figyelt kérdés

Volt két iskola amit megjelöltem az elsőbe több osztálytársam is ment én is azt jelöltem elsőnek csak nem vettek fel így felvettek a második helyre ahol senkit sem ismerek és nehezen beilleszkedő típus vagyok és most kicsit félek hogy nem leszenek barátaim.

Storykat, tippeket szívesen várok



2019. aug. 27. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem nehéz. Ott sok más osztálytársadnak is idegen lesz az egész osztály. Majd összeszoktok. A lényeg, hogy nyitott legyél mindenkire, ne az legyen, hogy megismersz egy másik lányt és sülve-főve együtt és a többiekkel nem ismerkedtek, mert hamar kiközösíthetnek. Tapasztalat. 2-3 hónap elteltével nyílt fel a szemem, hogy szinte a többiekkel szinte elfelejtettem beszélgetni, nem volt egyszerű akkor már beszocializálódni az akkorra már összeszokott közösségbe. Tanulj a hibámból! Légy nyitott, mosolygós, aki meg bunkó szard le, ne foglalkozz vele, az idegesíti majd legjobban ;)
2019. aug. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

személyfüggő


én voltam gólyatáborban és szerintem nagyon szeretni fogom ezt a 4 évet :)

2019. aug. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem ment, az egészet utáltam, egyáltalán nem illettem oda! szerencsére megbuktam, a következő osztályban viszont alakult egy jó csapat, azon a pár emberen kívül mással ott sem beszéltem, de nem is éreztem hiányát
2019. aug. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, storykat :D
2019. aug. 28. 21:24
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Legy olyan amilyen valojaban vagy mert azt varjak továbbiakban is el 4evig.

Hatarozott magabiztos inkabb boszavu.

Es adj magadra ennyi

2019. aug. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!