Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek hogy komolyan...

Mit tegyek hogy komolyan vegyenek?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem...

Kb másfél méter magas vagyok (igen...)átlagos testalkattal,csicsergő hanggal, elég sokat szoktam nevetni (másoknak ez “hihihi”). Nagyon pozitív vagyok, szeretek hülyéskedni... de néha én is szoktam komoly lenni. Elég jó tanuló vagyok, pontosabban osztályelső, sok minden érdekel, igyekszek jól tájékozott lenni. Viszont ennek ellenére úgy néznek rám mint egy naiv, alsós kislányra. Főleg a fiúk. Néha csak így odajönnek hozzám és “Jaj de aranyos vagy” aztán megsimogatják a fejem mint egy kiskutyának. Ha esetleg dühös vagyok és elkezdek veszekedni, akkor nem bírják ki nevetés nélkül. Esetleg. Esetleg ha arra kerülne sor h valakivel összejöjjek mindig megkapom h “előtte nőlj meg” vagy “melletted pedonak érezném magam” stb. Bármennyire is próbálok pozitív maradni, ezek a visszajelzések borzasztóan megtudnak bántani.:( Néha kisminkelem magam akkor néznek az idegenek 13-nak és amikor látják h reagálok akkor meg “De jól tartod magad”.

........

Olyan is előfordul nem egyszer h random felkapnak és arrébb tesznek. Mert miért ne. Szóval elég kiszolgáltatottnak érzem magam. Mások előtt próbálok ebből viccet csinálni de... én már ezt nem bírom.

Hogyan tudnék kompenzálni?

16/L



2018. ápr. 29. 21:06
1 2 3
 1/21 Mádár0218 ***** válasza:
100%

Alapvetően szerintem nincs veled semmi baj, a környezeted felfogásával van kicsit probléma, mivel a te helyzetbe nem gondolnak bele.


- Szemtől szembe mond meg, hogy kapják me mert mocskosul idegesítő amit csinálnak

(semmi fenhang, normális hangnem össze szedett beszéd)


- Ha ezek után se történik meg, szólj be, kicsit üsd meg ne nagyon de érezhetően.


Biztos van/lesz olyan akinek bejösz és tetszel.


Az viszont lehet tény és igaz, hogy aranyos vagy, de mivel nem ismerlek nem látom így az írtak alapján lehet az vagy ami nem feltétlen rossz csak jól kell kihasználni


Sok sikert a privátokhoz :D


19/F

2018. ápr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

23 éves vagyok. 160 cm, és most vagyok azon a szinten, hogy kinézek 17-nek sminkkel.

Amikor meghallanak “de cuki vagy”. Nehezen is tudtam párkapcsolatra lelni, amikor ekkora a “cukisági faktor” bennem. Persze azt mondják, hogy örülj, hogy ennyinek nézel ki, ha negyven leszek, milyen jó lenne, ha fiatalabbnak nézel ki. Mindig az a rengeteg ha...

Emlékszem, nyolcadikban, amikor sulit váltottam és nem ismertek, azt hitték, egy alsós keveredett a felsősök közé:D

Az eddigi kapcsolataim is mindig fiatalabb srácokkal voltak, kb 3 év különbséggel.

Ijesztően hasonló cipőben járunk:D Csak annyit tudok mondani, hogy kitartás. Esetleg vegyél fel kirívóbb ruhákat, sminkeld magad rendszeresen, és legyél valamivel határozottabb fellépésű.

Esetleg próbálkozz a tinderrel, az jót tehet az önbizalmadnak, rengetegen csak erre használják.

Ha most nem is, de egyetem alatt sokkal könnyebb lesz minden.

2018. ápr. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

#1 Igen, lehetséges hogy csak rosszkor vagyok rossz helyen.:D Igaz, megpróbálom hideg vérrel kezelni. Uhh, ne is mondd másodpercenként jönnek az üzenetek.:DD

#2 Wow. Mi tényleg nagyon hasonlítunk.:D Engem is mindig így próbálnak vígasztalni.

2018. ápr. 29. 21:31
 4/21 Mádár0218 ***** válasza:

Értem, hogy problémátok az, hogy nagyon fiatalnak, tűntök, de aki észre akar venji titeket és akar valamit azt nem fogja érdekelni a smink és kihívod ruha.


Értem, hogy idősebbnek tűnnétek vele, de a smink is csak egy maszk, a legtöbb férfi nem szereti ha túl sok a smink.


Tinderen sok a fuckboi velük vigyázni kell, de vannak normálisak is, lány ismerőseim mondása szerint

2018. ápr. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
23-as vagyok, üzenem a privátolóknak, hogy ez a vonal foglalt már, és nem cserélném le semmi pénzért.
2018. ápr. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Mádár0218 ***** válasza:
"Az elírások az autocorrect hibái"
2018. ápr. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
a testmagasság nem függ össze azzal, hogy mennyinek néznek, én is 158 vagyok, de mindig idősebbnek néztek a koromnál, meg ismerek még ilyen csajokat. szerintem neked inkább az arcod lehet nagyon babás, 16 évesen ez még oké is, de úgyis nagyon sokat fogsz még érni, nem lesz mindig babaarcod.:D
2018. ápr. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Véleményem szerint a magasságom, arcom, viselkedésben meg úgy kb az egész lényem miatt néznek így rám. Már olyat is kaptam h “Cukin létezel”. Szóval így...ehh

Am nagyon köszönöm az értelmes válaszokat, nagyon sokat segítenek.:) (meg a trollokat is puszilom)

2018. ápr. 29. 21:43
 9/21 anonim ***** válasza:

Én is ugyanezekkel a paraméterekkel rendelkezem, csak tizenvalahány évvel idősebb vagyok.

Fordítsd az előnyödre, amit hátránynak érzel. Ha bosszandsz azon, ahogy viselkednek veled, annál jobban bosszantanak majd.

Szeresd magad így, ahogy vagy.

Majd találkozol valakivel, aki pont ilyen lányt keres, mint te.

Én is találtam ilyen embert :)

2018. ápr. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Am tény, hogy nekem is babapofim van, de a magassagom rátesz még egy lapáttal.


Amúgy kérdező, én egyetemen úgy találtam rá a páromra, hogy egy párba (haha) állítottak vele, és cukinak nevezett (mikor tehetetlenül hadonásztam) amitől elszáll az agyam, de tőle nagyon is bejött.:D

2018. ápr. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!